تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...
معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران اعلام کرد

فرزندآوری سیاسی؛ ازدواج مازندرانی‌ها اولویت معاون سیاسی استاندار شد

معاون سیاسی، امنیتی استانداری مازندران گفت: برای آسیب شناسی و ساماندهی امور جوانان ۲۵ دستگاه اجرایی باید پای کار بیایند چرا که موضوع جوانان و ازدواج در اولویت برنامه‌های دولت سیزدهم قرار دارد.

کد خبر: ۱۴۳۳۹۷
۱۳:۳۹ - ۲۱ دی ۱۴۰۱

فرزندآوری سیاسی؛ ازدواج مازندرانی‌ها اولویت معاون سیاسی استاندار شددیدارنیوز: روح‌الله سلگی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان مازندران، گفت: موضوع جوانان و ازدواج در اولویت برنامه‌های دولت سیزدهم قرار دارد.

وی با بحرانی خواندن وضعیت جمعیت در مازندران، لزوم تمرکز بر جوانی جمعیت و ترویج ازدواج آسان را ضروری دانست و افزود: برای آسیب شناسی و ساماندهی امور جوانان ۲۵ دستگاه اجرایی باید پای کار بیایند.

معاون استاندار مازندران در این زمینه، خاطرنشان کرد: امکانات و ظرفیت‌های رفاهی دستگاه‌ها باید به‌صورت رایگان در امر ازدواج جوانان استفاده شود.

وی با اشاره به نقش بانک‌ها در تسهیل شرایط ازدواج جوانان از پرداخت ۲۸هزار و ۳۴۲ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج به جوانان مازندرانی در ۹ ماه گذشته امسال خبرداد و افزود: با توجه به بحرانی بودن رشد جمعیت در مازندران سهم و نقش بانک‌های عامل در پرداخت وام ازدواج باید افزایش یابد.

سلگی با اظهار اینکه اگر برای جوانان برنامه نداشته باشیم دشمن از آن سواستفاده می‌کند و به این سمت می‌رود، یادآورشد: ساماندهی ازدواج جوانان در اولویت برنامه‌های فرمانداران استان مازندران قرار دارد. معاون استاندار با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها و اساتید برای پژوهش‌های راهبردی در حوزه جوانان خواستار مشارکت فعال نخبگان استان در این زمینه شد.

قابل ذکر است، در این جلسه با تعیین وظایف دستگاه‌های اجرایی استان در ستاد ساماندهی امور جوانان نقشه راه آنان در ترویج و گسترش این مهم تبیین شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی