تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟
وزیر بهداشت خبر داد

توزیع داروهای خاص به صورت سهمیه‌بندی

بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و علوم پزشکی در حاشیه جلسه هیئت دولت گفت: دارو‌های خاص را بطور سهمیه بندی توزیع می‌کنیم.

کد خبر: ۱۴۳۳۸۳
۱۲:۱۵ - ۲۱ دی ۱۴۰۱

توزیع داروهای خاص به صورت سهمیه‌بندی

دیدارنیوز: بهرام عین اللهی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در مورد روند توزیع دارو‌های خاص ازجمله انسولین گفت: دارو‌های خاص را بطور سهمیه بندی توزیع می‌کنیم، درمورد انسولین هم آن‌هایی که به پزشک متخصص غدد یا داخلی مراجعه می‌کنند و برای آن‌ها نسخه الکترونیک داده می‌شود، این دارو به صورت سهمیه‌ای ارائه می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که چرا این روند برای توزیع دارو‌های دیگر در نظر گرفته نمی‌شود، افزود: دارو‌ها چند دسته است از جمله دارو‌های برندی و اختصاصی. هر دارو وضعیت خاص خود را دارد و درمورد دارو‌هایی مثل انسولین سهمیه بندی را انجام دادیم.

وزیر بهداشت در ادامه گفتگو با خبرنگاران در مورد تمهیدات انجام شدن از سوی وزارت بهداشت با توجه به ورود سویه‌های جدید کرونا به کشور تصریح کرد: مردم را به انجام واکسیناسیون تشویق می‌کنیم و حتما کسانی که ۶ ماه از تاریخ واکسیناسیونشان گذشته است، برای واکسیناسیون مجدد، سریعا به مراکز ما مراجعه کنند.

وی در این زمینه ادامه داد: مراکز درمانی همه آماده باش هستند، الحمدالله میزان تخت‌های ما به اندازه کافی هست و هیچ نگرانی از نظر درمانی نداریم.

عین اللهی با بیان این که ما ۶ واکسن داریم که همه مناسب هستند، در مورد تمهیدات انجام شده برای ورود مسافران به کشور از جمله از کشور چین تصریح کرد: در خصوص ورود مسافرین، به پایانه‌ها دستور داده شده که کار‌های که پیش از این می‌کردند را با وقت بیشتری انجام دهند.

وزیر بهداشت در پاسخ به این سوال که آیا این یعنی تست گرفته می‌شود؟ گفت: بله

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی