تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.
بمنظور تامین برق خوزستان و گذر از پیک برق تابستان ۱۴۰۲

اجرای تعمیرات اساسی و رفع موانع تولید برق در نیروگاه رامین اهواز

سرپرست نیروگاه رامین اهواز از عزم جدی این نیروگاه در اجرای تعمیرات اساسی و رفع موانع تولید به منظور پایداری واحد‌های تولید برق در تابستان آینده خبر داد.

کد خبر: ۱۴۳۲۶۳
۱۷:۲۴ - ۱۹ دی ۱۴۰۱

اجرای تعمیرات اساسی و رفع موانع تولید برق در نیروگاه رامین اهواز

دیدارنیوز‌‌ _‌ سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز، محسن حافظی گفت: کاهش دمای هوا و کاهش مصرف برق در فصول پاییز و زمستان این فرصت را به ما می‌دهد تا با اجرای تعمیرات و رفع مشکلات فنی واحد‌های تولیدی بتوانیم سطح آمادگی خودرا جهت تولید پایدار انرژی حیاتی برق درفصل تابستان تقویت کنیم.

وی اجرای تعمیرات اساسی واحد ۳۱۵ مگاواتی شماره ۵ این نیروگاه را مهم‌ترین برنامه عملیاتی این مجموعه در نیمه دوم سال عنوان کرد و افزود: این واحد تولیدی که یکی از ۶ واحد تولیدی این نیروگاه است را به منظور رفع مشکلات فنی و تعمیرات اساسی از مدار تولید خارج کردیم تا با رفع چالش‌های فنی بتوانیم سطح آمادگی و توان تولیدی این واحد را جهت پشتیبانی از روند تولید این نیروگاه تقویت کنیم.

حافظی مهمترین برنامه عملیاتی در این واحد را در بخش‌های توربین و ژنراتور و بویلر و تجهیزات جانبی عنوان کرد و ادامه داد: بازسازی استارت بویلر واحد ۳۰۵ مگاواتی شماره یک، تعمیرات میان دوره‌ای واحد یک و ۶، رفع محدودیت‌های فنی و تاسیساتی برج‌های خنک کن و رفع مشکلات فنی و محدودیت‌های تولید سایر بخش‌های نیروگاه از دیگر برنامه‌های عملیاتی این نیروگاه به شمار می‌روند.

سرپرست نیروگاه رامین اهواز اجرای تعمیرات میان دوره‌ای واحد‌های ۳ و ۴ را نیز از دیگر برنامه‌های عملیاتی این نیروگاه در روز‌های پیش رو عنوان کرد.

وی می‌گوید: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته شده قصد داریم واحد ۳۰۵ مگاواتی شماره ۲ را نیز جهت اجرای عملیات تعمیرات نیمه سنگین ۴۵ روزه جهت رفع مشکلات فنی در بخش‌های توربین، بویلر، تجهیزات جانبی به ویژه برج‌های خنک کن از مدار خارج کنیم تا بتوانیم سطح تولید خود را ارتقا دهیم.

حافظی اضافه کرد: امدیواریم با تکیه به دانش و تجربه کارکنان این نیروگاه شاهد تقویت تولید واحد‌های نیروگاه باشیم تا بتوانیم تابستانی توام با آسایش برای مردم به ارمغان بیاوریم.

نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در تامین برق استان خوزستان و پشتیبانی از شبکه سراسری برق کشور ایفا می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی