تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

بازگشت «لژیونر» به شبکه تهران

سریال «لژیونر» از شنبه ۱۷ دیماه ساعت ۱۹ از قاب شبکه پنج تماشایی می‌شود. فیلمنامه سریال لژیونر که به قلم پیمان عباسی نوشته شده، به حواشی ورزش پر طرفدار فوتبال می‌پردازد و روایتگر مسائل و موضوعات مورد علاقه جوانان پیرامون این رشته ورزشی است.

کد خبر: ۱۴۳۰۹۹
۱۳:۳۲ - ۱۷ دی ۱۴۰۱

بازگشت «لژیونر» به شبکه تهران

دیدارنیوز: سریال «لژیونر» به کارگردانی مسعود آب‌پرور و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی از شنبه ۱۷ دیماه ساعت ۱۹ از قاب شبکه پنج تماشایی می‌شود.

به نقل از سایت شبکه پنج سیما، این مجموعه ۲۰ قسمتی در ژانر طنز محصول سال ۹۶ است و هنرمندانی نظیر محمدرضا شریفی نیا، حسن پورشیرازی، زهیر یاری، هلیا امامی، ساغر عزیزی، اتابک نادری، پیام احمدی نیا، آذین رئوف، حامد آهنگی و… در آن نقش آفرینی کرده اند.

بنا بر این گزارش، فیلمنامه سریال لژیونر که به قلم پیمان عباسی نوشته شده است، به حواشی ورزش پر طرفدار فوتبال می‌پردازد و روایتگر مسائل و موضوعات مورد علاقه جوانان پیرامون این رشته ورزشی است.

«لژیونر» روایت دو دوست به نام‌های بهمن (حسن پورشیرازی) و توفیق (محمدرضا شریفی‌نیا) است که مثل دو برادر به هم نزدیک هستند، اما از نظر شخصیتی بسیار از هم دورند. این دو دوست (بهمن و توفیق) در دو شاخه مختلف مرتبط با رشته ورزشی فوتبال فعالیت می‌کنند و…

سریال لژیونر از شنبه ۱۷ دیماه ساعت ۱۹ تماشایی می‌شود و تکرار آن همان شب ساعت ۲۳ و روز بعد ساعت ۱۳ تقدیم نگاه مردم عزیز خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی