تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

قالیباف: باید هزینه‌ عادی‌سازی روابط با اسرائیل را بالا ببریم

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همه جهان اسلام و دولت‌های اسلامی توجه کنند اسرائیل به دنبال این است که روابطش با کشور‌های اسلامی و خودش را عادی سازی کند. ما باید تلاش کنیم اینقدر هزینه این کار را بالا ببریم که کسی جرات این کار را نداشته باشد.

کد خبر: ۱۴۲۹۸۷
۱۰:۰۳ - ۱۴ دی ۱۴۰۱

قالیباف: باید هزینه‌ عادی‌سازی روابط با اسرائیل را بالا ببریم

دیدارنیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی، اولین اجلاس بین‌المللی مکتب شهید سلیمانی گفت: سردار سلیمانی برای امت اسلامی تولید قدرت و منزلت کرد و به جبهه مقاومت هویت بخشید.

محمدباقر قالیباف، صبح امروز (چهارشنبه، ۱۴ دی ماه) در اولین اجلاس بین‌المللی مکتب شهید سلیمانی که به مناسبت سومین سالگرد شهادت این شهید بزرگ جهان اسلام با حضور مسئولان کشوری و لشگری، رهبران جبهه مقاومت در منطقه و فعالان حوزه جهان اسلام از کشور‌های مختلف برگزار شد، گفت: شهید سلیمانی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی جوانی بود از یک روستای دور افتاده در کرمان، حاج قاسم گا‌ها می‌گفت تا شش یا هفت سالگی معنای کفش به پا کردن را نمی‌دانستیم و پا برهنه راه می‌رفتیم، اما انقلاب اسلامی، مکتب قرآن و اهل بیت و ایمان به خدا و مردم و یک تربیت درست از چنین جوان روستا زاده‌ای که با لقمه‌ی حلال زندگی کرده چنین شخصیت بزرگی را برای جهان اسلام ساخت و این معجزه انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: اگر امروز کنار هم جمع شده و حرف از مکتب شهید سلیمانی می‌زنیم در حقیقت مکتب شهید سلیمانی تربیت یافته مکتب حضرت امام (ره) است و ما امروز شهید سلیمانی را یک شخصیت جامع می‌دانیم و جامعیت ایشان از این جهت است که او در انقلابی تربیت شده است که خود آن انقلاب زیست جامع دارد، شهید سلیمانی در مکتب امامی تربیت شد که آن مکتب جامع الاطراف بود و هست.

رئیس مجلس تصریح کرد: می‌بینیم که امروز جوانانی که مبتنی بر سنت‌های الهی و مکتب برخاسته از قرآن و اهل بیت هستند چه عظمتی در کرانه باختری آفریده اند. سازماندهی شهید سلیمانی این بود که هم به خدا ایمان کامل داشت و هم به مردم و در مقابل همه تکنولوژی غرب با همه امتیازاتش ایستاد و موفق شد.

قالیباف افزود: همه جهان اسلام و دولت‌های اسلامی توجه کنند اسرائیل به دنبال این است که روابطش با کشور‌های اسلامی و خودش را عادی سازی کند. ما باید تلاش کنیم اینقدر هزینه این کار را بالا ببریم که کسی جرات این کار را نداشته باشد. آن‌ها می‌خواهند با جنگ اقتصادی و ترکیبی اتحاد و قوی بودن مردم را از بین ببرند و شهید سلیمانی با شهادت خود نشان داد که انقلاب اسلامی و مکتب امام هنوز زنده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی