تیتر امروز

استوانه حقوق بشر؛ منشور کورش
گزارش نوروزی دیدار

استوانه حقوق بشر؛ منشور کورش

گرچه در رسانه‌ها به فراوانی درباره استوانه معروف کورش بزرگ، پادشاه هخامنشی سخن گفته شده است، اما مروری مجدد بر تاریخ و محتوای این استوانه گلی که با خط میخی اکدی (بابلی نو) نوشته شده است، خالی...
فیاض زاهد:سردار حاجی زاده باید برای منافع نظام استعفا می‌داد/بحران حل نشده بلکه به صورت پیچیده تری بازخواهد گشت
گفت‌وگوی نوزدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب

فیاض زاهد:سردار حاجی زاده باید برای منافع نظام استعفا می‌داد/بحران حل نشده بلکه به صورت پیچیده تری بازخواهد گشت

در برنامه نوزدهم "اصل ۲۷" با فیاض زاهد، استاد تاریخ، جامعه‌شناس و فعال سیاسی اصلاح طلب صحبت کردیم و دلایل بروز حوادث اخیر محور اصلی این گفت‌وگو بود.

پادکست سرباز وطن

دیدارنیوز در سومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی مخاطبان را به شنیدن پادکست ویژه‌ای که سال ۹۸ تهیه شده دعوت می‌کند. همچنین پرونده ویژه‌ای که در سال ۹۸ توسط دیدار تولید شده نیز در دسترس قرار دارد.

کد خبر: ۱۴۲۹۳۹
۱۱:۱۶ - ۱۳ دی ۱۴۰۱

پادکست سرباز وطن دیدار

دیدارنیوز: ترور سردار قاسم سلیمانی در ۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۸ و تجلی وحدت ملی در بدرقه پیکر آن شهید باعث شد چهره جدیدی از همبستگی و هم‌صدایی در میان ایرانیان پس از حوادث تلخ و ناگوار سال ۹۶ و آبان ۹۸ که بر سرمایه‌های اجتماعی کشورمان لطمات جبران‌ناپذیری وارد کرد، رخ نماید.

رسانه دیدارنیوز در اربعین «سرباز وطن» پرونده مفصلی شامل فیلم، تصاویر، گفتگو با هم‌رزمان و شخصیت‌های موافق و مخالف، یادداشت نویسندگان، بازتاب حضور مردم در مراسم تشییع و دیگر عناوین را تهیه نموده و در ۲۲ بهمن همان سال منتشر کرد.

در پرونده ویژه، درباره سردار سلیمانی بیشتر بدانیم و بخوانیم

علاوه بر آن، گروه رادیویی دیدارنیوز پادکستی را نیز آماده کرد که در همان زمان مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. از این رو تحریریه دیدار تصمیم گرفت در سومین سالگرد سردار سلیمانی که شرایط ویژه‌ای را در سطح جهان و کشور تجربه می‌کنیم و افسوس روز‌های همدلی و همگرایی را می‌خوریم، این پادکست را بازنشر نماید؛ تا چه قبول افتد و چه در نظر آید...

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی