تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

مدارس و دانشگاه‌های استان البرز «مجازی» شد

آلودگی هوا در هفته‌های اخیر در کلانشهرها به ویژه در تهران و کرج همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد مسوولان به جای کمتر کردن این آلودگی‌ها، راهی جز تعطیلی و مجازی کردن کلاس‌ها ندارند!

کد خبر: ۱۴۲۷۷۳
۲۱:۱۵ - ۱۰ دی ۱۴۰۱

مدارس و دانشگاه‌های استان البرز «مجازی» شد

دیدارنیوز: سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های این استان به علت آلودگی هوا خبرداد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری البرز، احمد افضلی در حاشیه بیست و نهمین جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان اظهار داشت: بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی، در پی آلودگی شدید هوای البرز، آموزش در تمام دانشگاه‌ها و مدارس استان در روز‌های یکشنبه و دوشنبه، ۱۱ و ۱۲ دی ماه به صورت مجازی برگزار شده و امتحانات نهایی طبق برنامه برگزار می‌شود. همچنین مهد‌های کودک و پیش دبستانی نیز تعطیل خواهد بود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز تصریح کرد: آلودگی هوای استان تا روز دوشنبه ۱۲ دی ماه ادامه دارد. در این راستا از تمامی شهروندان تقاضا می‌شود از تردد غیرضروری در سطح شهر‌ها خودداری کرده و تا حد امکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

رئیس کمیته اضطرار آلودگی هوای البرز با اشاره به اینکه پایداری نسبی هوا و افزایش غلظت آلاینده‌های جوی موجب کاهش کیفیت هوا شده است، تاکید کرد: جلوگیری از تردد تمام وسایل نقلیه موتوری دارای پلاک شخصی، عمومی و دولتی فاقد برچسب معاینه فنی معتبر در سطح شهر توسط عوامل راهنمایی و رانندگی، جلوگیری از انجام تمام فعالیت‌های عمرانی که موجب تشدید آلودگی هوا می‌شود، استقرار و آماده باش پایگاه‌های سیار اورژانس و هلال احمر با جانمایی مناطقه آلوده‌تر و پرتردد به منظور کاهش زمان دسترسی به پایگاه‌ها، موافقت مدیران دستگاه‌های اجرایی با مرخصی کارکنان، هماهنگی برای تعطیلی موقت واحد‌های صنعتی، کارخانه‌ها و مراکز موثر در تشدید آلودگی هوا، تطبیق ساعات کار حمل و نقل همگانی با ساعات کار اداری و مراکز آموزشی تعیین شده توسط کارگروه شرایط ویژه آلودگی هوا و همچنین هماهنگی با اداره کل ورزش و جوانان برای اطلاع رسانی به منظور عدم فعالیت‌های ورزشی در محیط‌های باز از دیگر مصوبات این جلسه بود که امید است بیش از پیش مورد توجه مردم و مسئولان قرار گیرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی