تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.
افزایش چشم گیر"سرقت اولی" هم خودش یک جور پیشرفته!

زیباکلام: از "رای اولی" به "سرقت اولی" رسیدیم

صادق زیباکلام: «یادش بخیر اون موقع‌ها که فکر می‌کردیم آبی از "صندوق رای وزارت کشور" گرم میشه، راجع به "رای اولی‌ها " هم کلی آمار می‌دادیم و حساب و کتاب در انتخابات می‌کردیم».

کد خبر: ۱۴۲۷۴۸
۱۳:۲۲ - ۱۰ دی ۱۴۰۱

زیباکلام: از

 

دیدارنیوز ـ سرویس سیاسی: اصطلاح «رای اولی» را همۀمان خیلی شنیده بودیم. یادش بخیر اون موقع‌ها که فکر میکردیم (یا من فکر میکردم) آبی از "صندوق رای شیکسته! پیکسته! وزارت کشور" گرم میشه، راجع به" رای اولی‌ها " هم کلی آمار می‌دادیم و حساب و کتاب در انتخابات می‌کردیم.

اما این روز‌ها بجای "رای اولی"، اصطلاح «سرقت اولی» مد شده. دست‌کم من تا حالا آنرا نشنیده بودم. اما حالا چرا این‌روز‌ها این اصطلاح بیشتر در رسانه‌ها شنیده می‌شود؟ چون ظاهراً شرایط اقتصادی سبب شده تا شمار کسانی که برای نخستین‌بار مرتکب سرقت می‌شوند، افزایش چشمگیری پیدا کند.

بالاخره افزایش چشم گیر"سرقت اولی" هم خودش یکجور پیشرفته.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی