تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.
تنگنا؛ برنامه پانزدهم با "حسین علائی"؛ قسمت دوم

علائی: عملکرد گشت ارشاد باعث بی‌حجابی شد / کارهای بد شاه را تکرار نکنید

حسین علائی فرمانده پیشین نیروی دریای سپاه معتقد است از آنجا که انقلاب اسلامی برای تضمین آزادی رخ داد، پاسداران انقلاب نیز باید از مفاهیمی چون آزادی انتخاب و عقیده دفاع کنند و همه گروه‌ها سپاه را از خود بدانند.  

کد خبر: ۱۴۲۶۹۴
۱۶:۵۵ - ۰۸ دی ۱۴۰۱

تنگنا علائی 2

 

دیدارنیوز ـ حامد شجاعی: در بخش دوم و پایانی برنامه پانزدهم تنگنا که به گفت‌و‌گو با سردار حسین علائی اختصاص دارد، به بخش دیگری از دوران فعالیت او پرداخته‌ایم که در واقع بیرون از سپاه رخ داده است. بنابراین قسمت دوم این گفت‌وگو بیشتر رنگ و بوی سیاسی دارد و به مسائل پس از دوران دفاع مقدس و حتی ماجراهای روز می‌پردازد.

قسمت اول را اینجا ببینید

سردار علائی معتقد است که امر به معروف و نهی از منکر بنا به گفته ائمه، باید ناظر به عملکرد امرا و حکمرانان باشد و نه مردم عادی. به همین خاطر نظرات صریحی در مورد خطاهای رخ داده در این سال‌ها بیان کرده که شنیدن آنها جالب توجه است.

ویدیوی قسمت دوم تنگنای پانزدهم را اینجا ببینید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی