تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

وزیر ارتباطات: استارلینک باید قواعد ما را بپذیرد!

عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات دولت سیزدهم که به دلیل اختلال گسترده اینترنت و فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی در ایران به شدت تحت فشار و انتقاد فعالان این حوزه و برخی نمایندگان مجلس است، می‌گوید از اینترنت‌ ماهواره‌ای مانند استارلینک استقبال می‌کند، اما باید قواعد را بپذیرند.

کد خبر: ۱۴۲۶۴۵
۱۲:۵۰ - ۰۷ دی ۱۴۰۱

وزیر ارتباطات: استارلینک باید قواعد ما را بپذیرد!

دیدارنیوز: وزیر ارتباطات گفت: از اینترنت‌های ماهواره‌ای از جمله استارلینک استقبال می‌کنیم، اما باید قواعد را بپذیرند.

عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از اینترنت‌های ماهواره‌ای از جمله استارلینک استقبال می‌کنیم، اما باید قواعد را بپذیرند.

وی خاطرنشان کرد: ۳ هزار روستا داریم که هنوز به اینترنت متصل نیستند که با این اقدام می‌توان آن‌ها را به اینترنت متصل کرد.

وزیر ارتباطات بیان داشت: ورشکستگی را هم تنها رایتل اعلام کرد. بقیه اپراتور‌ها نیز نامه‌هایی نوشتند که در حال بررسی هستیم.

وی عنوان کرد: در مدت اخیر ترافیک بین‌المللی اپراتور‌ها کاهش پیدا کرده، اما محل درآمد این‌ها فقط ترافیک بین‌المللی نیست. بلکه مجموع درآمد آن‌ها افزایش یافته است.

زارع‌پور بیان کرد: البته در جلسه آینده شورای عالی فضای مجازی مصوبه‌ای را بررسی خواهیم کرد تا امکانات جدیدی برای اپراتور‌های اختصاص یابد و مدل‌های جدیدی برای اقتصاد آن‌ها خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی