تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

مسی؛ شانس اصلی توپ طلا

روبرت لواندوفسکی، مهاجم گلزن و لهستانی بارسلونا می‌گوید که لیونل مسی به دلیل نقش مهمی که در قهرمانی آرژانتین در جام جهانی است، شانس اصلی کسب توپ طلای ۲۰۲۳ است.

کد خبر: ۱۴۲۴۳۰
۰۸:۲۵ - ۰۴ دی ۱۴۰۱

مسی؛ شانس اصلی توپ طلا

دیدارنیوز: مهاجم لهستانی بارسلونا به ستایش از لیونل مسی پرداخت و تاکید کرد که او شانس اصلی کسب توپ طلا در سال ۲۰۲۳ است.

به نقل از الموندو، روبرت لواندوفسکی بعد از سال‌ها درخشش در بایرن مونیخ تصمیم گرفت که در تابستان این تیم را ترک کند تا پیراهن بارسلونا را بر تن کند.

این مهاجم لهستانی در بارسلونا هم نمایش درخشانی داشته است و در صدر جدول بهترین گلزنان قرار دارد البته او با محرومیت سه جلسه‌ای مواجه شده است و فعلا نمی‌تواند برای آبی اناری‌ها به میدان رود.

لواندوفسکی درباره ادامه لالیگا گفت: روز‌های سختی در انتظار ماست. به زودی ادامه لالیگا آغاز می‌شود و برنامه فشرده‌ای در انتظار ماست. باید به خوبی خود را آماده لالیگا کنیم. من در دو بازی بعدی نمی‌توانم به میدان بروم و در بقیه بازی‌ها مشکلی نخواهم داشت.

او درباره رقابت برای کسب توپ طلا در سال ۲۰۲۳ گفت: به نظرم جام جهانی برنده توپ طلای بعدی را مشخص خواهد کرد و به همین خاطر مسی که بیشترین نقش را در قهرمانی آرژانتین داشت گزینه اصلی این جایزه بزرگ است. مسی اکنون خوشحال از قهرمانی در جام جهانی است و لحظات خوبی را با هم تیمی‌های خود تجربه می‌کند.

لواندوفسکی درباره رویای همبازی شدن با مسی گفت: این اتفاق دست من نیست و تنها می‌توانم بگویم که هر مهاجمی رویای همبازی شدن با مسی را دارد چرا که پاس‌های او باعث می‌شود تا شما به راحتی در موقعیت گل زدن قرار گیرد. مسی بیشتر به عنوان هافبک بازیساز بازی می‌کند و این بهترین فرصت برای مهاجمانی است که در کنار او بازی می‌کنند.

قرارداد مسی با پاری سن ژرمن تابستان پیش رو به پایان می‌رسد. هواداران بارسلونا امید زیادی دارند که این بازیکن به تیم برگردد، اما گزارش‌ها حاکی از تمدید قرارداد او با تیم پاریسی است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی