تیتر امروز

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد
گزارش دیدار از وضعیت این روز‌های تالاب میانکاله

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد

روزی که ابراهیم رئیسی دستور داد که احداث پتروشیمی در میانکاله متوقف شود دیگر کار از کار گذشته بود، زیرا پیشتر وزیر کشور کلنگ نابودی آن را زده بود و حالا از این بهشت پرندگان، شوره‌زار مانده است...
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...

انهدام ۳ باند قاچاق سلاح در سیستان و بلوچستان

به گفته سرهنگ مرتضی جوکار، جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان سه باند قاچاق سلاح و مهمات در این استان منهدم شده است.

کد خبر: ۱۴۱۳۲۵
۱۰:۴۸ - ۱۲ آذر ۱۴۰۱

انهدام ۳ باند قاچاق سلاح در سیستان و بلوچستان

دیدارنیوز: جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام ۳ باند قاچاق سلاح و مهمات در استان خبر داد.

سرهنگ مرتضی جوکار اظهار داشت: همکاران ما در مجموعه انتظامی سیستان و بلوچستان در طول دو هفته گذشته موفق شدند سه باند قاچاق سلاح به استان را منهدم کنند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه اعضای باند برنامه داشتند سلاح‌های وارد شده را در داخل و خارج استان توزیع کنند، گفت: ۷۰ قبضه سلاح که عمدتاً کلت کمری بوده و ۲۰ هزار فشنگ از این باند‌ها کشف و ضبط شده است.

در حال حاضر بررسی نحوه ورود سلاح‌ها و مقاصد توزیع آن در دست بررسی دقیق قرار دارد که تاکنون در این راستا اطلاعات خوبی حاصل شده و پس از تکمیل به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی