تیتر امروز

قانونی که
گزارش دیدار از وضعیت مستمر هوای آلوده تهران

قانونی که "پاک" شد/ منتظر شاخص‌های جدید باشید!

در حالیکه شهردار تهران همچنان اصرار دارد که مسئولیتی در برابر آلودگی هوای تهران ندارد؛ وزیر آموزش پرورش هم از تغییر شاخص آلودگی هوا برای تعطیلی مدارس خبر می‌دهد و وزیر کشور نیز. باید منتظر تصمیم‌های...

آمادگی بایدن برای مذاکره با پوتین؛ جنگ تمام می‌شود؟

۹ ماه پس از تجاوز نظامی روسیه به خاک اوکراین، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا آمادگی خود را برای مذاکره با ولادیمیر پوتین، همتای روسی خود برای پایان دادن به این جنگ ویرانگر اعلام کرده است.

کد خبر: ۱۴۱۳۰۲
۱۱:۳۲ - ۱۱ آذر ۱۴۰۱

آمادگی بایدن برای مذاکره با پوتین

دیدارنیوز: بایدن در یک نشست خبری مشترک با مکرون رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد، آماده گفتگو با پوتین به منظور پایان دادن احتمالی جنگ اوکراین است، اما هیچ برنامه فوری برای تماس با او ندارد.

به نقل از خبرگزاری تاس، جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا با بیان اینکه به دقت واژه‌ها را برای گفتگو با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه انتخاب می‌کند، گفت: حقیقت و مساله این است که من هیچ برنامه فوری برای برقراری تماس با پوتین ندارم.

وی ادامه داد: من آماده گفتگو با پوتین هستم، اگر که او هم تصمیم بگیرد تا به دنبال راهی برای پایان دادن به جنگ اوکراین باشد. اما او هنوز این کار را نکرده است. من در رایزنی‌هایم با همتای فرانسوی و دوستان ناتو خوشحال می‌شوم تا پای میز مذاکره با پوتین بنشینم و ببینم در ذهن او چه می‌گذرد.

بایدن همچنین ادامه داد: درضمن، فکر می‌کنم آنچه مکرون گفت، مهم است؛ ما باید از مردم اوکراین حمایت کنیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی