تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

برگزاری صبحگاه مشترك بسیجیان حوزه شهیدتندگویان با حضور مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان

به مناسبت هفته بسیج صبحگاه مشترک بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان برگزار گردید.

کد خبر: ۱۴۰۷۰۵
۲۱:۵۷ - ۲۹ آبان ۱۴۰۱

برگزاری صبحگاه مشترك بسیجیان حوزه شهیدتندگویان با حضور مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان

به گزارش دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان ؛ صبحگاه مشترک بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت-جنوب) یکشنبه (29 آبان 1401) با حضور مهندس عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان،سردار شاهوارپور فرمانده سپاه استان خوزستان ، سردار نعمت الله باقری جانشین فرماندهی سپاه و سرهنگ حسن باقری فرمانده بسیج شهید تندگویان وزارت نفت جنوب و جمعی از برادران و خواهران بسیجی صنعت نفت در میدان صبحگاه حوزه شهید تندگویان برگزار گردید.
در اين مراسم سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان با اشاره به رشادت‌های بسيجيان در ۸ سال دفاع مقدس گفت: آمار شهدا، جانبازان و رزمندگان بسيجی نشان‌دهنده حضور گسترده آنها در دفاع از كشور است و علاوه بر آن در حوزه‌های ديگر از جمله محروميت‌زدايی، اقتصاد مقاومتی، خدمت صادقانه و بي‌منت به مردم، نقش بی‌بديلی را ايفا می‌كنند.
وی افزود: ولايتمداری بسيجيان شاخصی‌است که باعث شده هيچگاه دچار ياس و نااميدی نشوند و در مأموريت‌های مختلفی كه به آنها محول می‌شود همواره موفق و سربلند باشند.
همچنین سرهنگ باقری فرمانده بسیج شهید تندگویان در سُخنانی ، ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره ۲۳ هزار شهید استان خوزستان اذعان کرد: نیروهای بسیجی این حوزه با تمام توان در میدانهای جهادی ، امدادی ، نظامی و فرهنگی هستند و در مسائل اخیر که شاهد بروز فتنه و اغتشاش عده ای فریب خورده و مُزدور در کشور هستیم آماده هرگونه جان فدایی و ایستادگی در برابر هجمه های خارجی و داخلی هستیم و پای انقلاب و رهبری تا آخر خواهیم بود.

در پایان این مراسم از بسیجیان نمونه بسیج شهید تندگویان وزارت نفت جنوب تقدیر و تشکر بعمل آمد و اقای حمید تمیر از شرکت نفت و گاز اروندان به عنوان بسیجی نمونه این شرکت معرفی شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی