تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

حریق در کارگاه کفاشی؛ ۲۰ نفر نجات یافتند

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات ۲۰ نفر در پی حریق یک کارگاه کفاشی در خیابان جمهوری خبر داد.

کد خبر: ۱۴۰۶۳۲
۱۸:۴۲ - ۲۸ آبان ۱۴۰۱

حریق در کارگاه کفاشی؛ ۲۰ نفر نجات یافتند

دیدارنیوز: سید جلال ملکی، اظهار کرد: ساعت ۱۶:۱۵ امروز آتش سوزی در یک کارگاه کفاشی به آدرس خیابان جمهوری، خیابان صف به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه سه ایستگاه به محل وقوع حادثه اعزام شدند، گفت: آتش نشانان با حضور در محل مشاهده کردند حریق در طبقه پنجم یک ساختمان پنج طبقه رخ داده است. این واحد یک کارگاه کفاشی با بیش از ۱۵۰ متر وسعت بود که در آن کالا و لوازم زیادی نگهداری می‌شد. این محل کاملا شعله ور بود و دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود.

سخنگوی آتش نشانی تهران اظهار کرد: آتش نشانان بلافاصله با اتخاذ تدابیر عملیاتی به صورت همزمان نسبت به نجات محبوسین و اطفای حریق اقدام کردند که در ادامه از گسترش حریق جلوگیری و ۲۰ نفر از این ساختمان نجات داده شدند.

به گفته وی این حادثه مصدومی نداشته و نیرو‌ها در حال ایمن سازی و لکه گیری حریق هستند.

ملکی در پایان اظهار کرد: در ایام سرد سال برخی از کارگاه‌ها با استفاده از وسایل گرمایشی نامناسب و غیر استاندارد اقدام به گرمایش محل کار خود می‌کنند. این مورد، چیدمان غیر اصولی و حجم زیاد کالا در یک محل ریسک خطر وقوع حادثه را افزایش داده و باید از این اقدامات بطور جد جلوگیری کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی