تیتر امروز

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!

افتتاح یک کتابخانه جدید در تهران

مراسم افتتاح کتابخانه و خانه گفت‌و‌گوی استاد سیدعباس موسویان روز چهارشنبه ۲۵ آبان از ساعت ۱۲ الی ۱۴ در محل کانون اندیشه جوان برگزار خواهد شد.

کد خبر: ۱۴۰۳۸۵
۱۸:۵۸ - ۲۳ آبان ۱۴۰۱

افتتاح یک کتابخانه جدید در تهران

دیدارنیوز: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، کتابخانه و خانه گفت‌و‌گوی حجت الاسلام دکتر سیدعباس موسویان افتتاح می‌شود.

محسن رحیمی مدیرعامل کانون اندیشه جوان گفت: ضرورت پرداختن به امر گفتگو در بستری مناسب و با محوریت دانشجویان، از اموری است که همواره در کانون اندیشه جوان مورد توجه ویژه بوده و پویش بیش از بیست ساله کانون و برگزاری ۱۰۰ نشست مناظره دانشجویی با عنوان کالک در دو سال گذشته از مؤیدات این امر است؛ لذا تصمیم گرفتیم با راه‌اندازی کتابخانه‌ای غنی با محوریت کتب متناسب با قشر نخبه دانشگاهی و ایجاد بستری برای گفتگو به رشد بیش از پیش این امر در میان نخبگان دانشگاهی کمک کنیم.

لازم به ذکر است مراسم افتتاح کتابخانه و خانه گفت‌و‌گوی استاد سیدعباس موسویان با حضور مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کل کشور، علی رمضانی مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران و علی قجری مدیرعامل خبرگزاری آنا روز چهارشنبه مورخ ۲۵ آبان از ساعت ۱۲ الی ۱۴ در محل کانون اندیشه جوان برگزار خواهد شد.

افتتاح یک کتابخانه جدید در تهران

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی