تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران:

آزادراه تهران-شمال تا پایان ۱۴۰۱ به بهره‌برداری می‌رسد

مازندران معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به پیگیری‌های مستمر مدیریت ارشد اجرایی مازندران، از بهره برداری پروژه عظیم آزادراه تهران-شمال تا پایان امسال خبر داد.

کد خبر: ۱۴۰۲۷۰
۱۰:۳۱ - ۲۲ آبان ۱۴۰۱

آزادراه تهران-شمال تا پایان ۱۴۰۱ به بهره‌برداری می‌رسد

 

دیدارنیوز: روح الله سلگی در جمع تلاشگران سمن‌های جهادی مازندران اظهار کرد: رویکرد دولت سیزدهم مبتنی بر شناخت و حل چالش‌های اساسی توسعه مازندران است.

سلگی با اشاره به عملکرد یکسال اخیر مدیریت ارشد اجرایی مازندران اظهار کرد: مسیریابی و رشد سرمایه گذاری اقتصادی و رفع گره‌های کور طرح‌های عمرانی در یکسال گذشته مبین توفیقات استاندار مازندران است.

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در مازندران خاطرنشان کرد: با تلاش و پیگیری استاندار مازندران بندر امیرآباد به عنوان دروازه تجاری کشور برای برقراری ارتباط با اوراسیا شناخته شد.

وی تحقق ۵۵ درصدی برنامه اشتغال‌زایی دولت در سال جاری را از دیگر توفیقات مدیریت ارشد اجرایی استان برشمرد و افزود: طرح‌های تحولی مازندران در بستر توسعه متوقف نخواهد شد.

سلگی، مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح‌های توسعه استان را از دستاورد‌های مدیریتی تیم اجرایی دولت سیزدهم دانست و افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته بخش خصوصی وارد چرخه اجرای طرح‌های عمرانی استان شده است.

وی لزوم فعال شدن گروه‌های جهادی در عرصه‌های فرهنگی و اقتصادی را یادآور شد و افزود: گروه‌های جهادی در اجرای طرح‌های عمرانی نظیر آبرسانی در مناطق روستایی حضور خواهند یافت.

این مسئول اجرایی با اشاره به موقعیت برتر مازندران در کریدور سیاسی و اقتصادی کشور افزود: با پیگیری استاندار مازندران پروژه عظیم آزادراه تهران- شمال تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

معاون استاندار مارندران با تاکید بر ثبات و آرامش حاکم بر فضای سیاسی استان تصریح کرد: با اجرای برنامه تحولی دولت سیزدهم در مازندران تراز امنیت در سطح استان ارتقا یافت.

وی با اشاره به رشدیافتگی خدمات علمی و فرهنگی در استان افزود: دانشگاه‌های مازندران به عنوان مرجع تولید علم و فناوری در سطح ملی جایگاه واقعی خود را یافته اند.

سلگی گفت: به دستور استاندار مازندران با رفع موانع بروکراسی برای سرمایه گذاری، این استان در آستانه جهش خیره کننده در عرصه اقتصادی قرار گرفته است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی