تیتر امروز

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.

وکیل دادگستری خطاب به وزیر ارشاد؛ یک روزنامه‌نگار بازداشتی هم زیاد است

کامبیز نوروزی، وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس رسانه در واکنش به اظهارات اخیر محمدمهدی اسماعیلی، وزیر ارشاد دولت رئیسی که گفته بود تعداد خبرنگاران بازداشتی زیاد نیست، نوشت: آقای وزیر تعداد بیست و چند روزنامه‌نگار و عکاس خبری که در بازداشت بسر می‌برند زیاد نیست؟ یک نفر روزنامه‌نگار در بازداشت هم زیاد است چه رسد به بیست و چند نفر. بد نیست آقای وزیر بگوید از نظر ایشان چند نفر روزنامه‌نگار در بازداشت باشند، زیاد است؟

کد خبر: ۱۳۹۱۳۲
۱۰:۳۶ - ۳۰ مهر ۱۴۰۱

وکیل دادگستری خطاب به وزیر ارشاد؛ یک روزنامه‌نگار بازداشتی هم زیاد است

دیدارنیوز: وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس رسانه نوشت: آقای وزیر تعداد بیست و چند روزنامه‌نگار و عکاس خبری که در بازداشت بسر می‌برند زیاد نیست؟ یک نفر روزنامه‌نگار در بازداشت هم زیاد است چه رسد به بیست و چند نفر.

کامبیز نوروزی در واکنش به اظهارات محمدمهدی اسماعیلی، وزیر ارشاد دولت رئیسی نوشت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره رسیدگی به وضعیت خبرنگاران، عکاسان و اصحاب رسانه که در بازداشت هستند به ایلنا گفت: تعدادشان زیاد نیست. آقای وزیر تعداد بیست و چند روزنامه‌نگار و عکاس خبری که در بازداشت بسر می‌برند زیاد نیست؟

او در ادامه تاکید کرد: یک نفر روزنامه‌نگار در بازداشت هم زیاد است چه رسد به بیست و چند نفر. بد نیست آقای وزیر بگوید از نظر ایشان چند نفر روزنامه‌نگار در بازداشت باشند، زیاد است؟

به گزارش دیدارنیوز، محمدمهدی اسماعیلی، روز گذشته (جمعه) در واکنش به سوالی درباره تعداد خبرنگاران بازداشتی پس از ناآرامی‌های اخیر گفته بود "تعدادشان زیاد نیست" تا از این مساله مهم به سادگی عبور کند.

منبع: جماران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی