تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

مقام آمریکایی: مذاکرات احیای «برجام» با بن‌بست روبه‌رو شده

«وندی شرمن»، معاون وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که مذاکرات طرف‌های غربی با ایران برای احیای برجام با بن‌بست روبه‌رو شده است.

کد خبر: ۱۳۷۴۲۴
۰۸:۱۲ - ۲۶ شهريور ۱۴۰۱

مقام آمریکایی: مذاکرات احیای «برجام» با بن‌بست روبه‌رو شده

دیدارنیوز: معاون وزیر خارجه آمریکا مدعی شد که مذاکرات برای احیای برجام با بن‌بست روبه‌رو شده است.

شرمن بدون اشاره به بدعهدی‌های کشورش در قبال برجام و زیاده‌خواهی‌های این کشور در مذاکرات، گفت که پاسخ ایران به متن پیشنهادی اتحادیه اروپا برای ما غیرقابل قبول بود.

شرمن ادامه داد: «ایران در آخرین دور مذاکرات پاسخ قاطعانه‌ای داد که برای ما قابل قبول نبود. ما پیام خود درباره اینکه فکر می‌کنیم چه چیز‌هایی ضروری چه هستند و مؤلفه‌های اصلی چه هستند را برای این کشور ارسال کرده‌ایم».

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی