تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.
بیست و دوحه (۲)، دقایقی با قاتل تیم ملی آمریکا

مهدوی کیا: می‌توانستم در ۴ دوره جام جهانی بازی کنم! + ویدیو

«بیست و دوحه» عنوان برنامه جدیدی است از دیدارنیوز که تا آغاز جام جهانی قطر تداوم خواهد داشت و هر هفته با یک سوژه جذاب، به موضوع فوتبال ایران و جام جهانی خواهد پرداخت. این برنامه تصویری را دنبال کنید.

کد خبر: ۱۳۷۳۷۴
۱۳:۰۴ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۱

مهدوی‌کیا جام جهانی بیست و دوحه  کنم! + ویدیو

 

دیدارنیوز ـ شقایق آسیایی و آرش راهبر: کمتر از سه ماه به آغاز جام جهانی ۲۰۲۲ باقی مانده و شمارش معکوس هیجان و هیاهو نیز به جریان افتاده است. به همین انگیزه دیدارنیوز برنامه‌ای با عنوان «بیست و دوحه» برای مخاطبان گرامی تدارک دیده است که در واقع ترکیبی از زمان و مکان جام جهانی پیش رو است.

در دومین قسمت از این برنامه سراغ مهدی مهدوی‌کیا بازیکن استثنایی تیم ملی ایران در دو دوره جام جهانی رفتیم که معتقد است اگر کمی بخت با ایران یار بود او می‌توانست در 4 جام جهانی حضور داشته باشد. تیم ملی ایران در جام جهانی قطر باز هم با آمریکا روبرو خواهد شد و دلیل گفتگوی ما با مهدوی‌کیا نیز بازخوانی دو گلی است او به آمریکا زده و از این نظر در فوتبال ایران یگانه است.

این ویدیو زمانی ضبط شده که مهدوی‌کیا هنوز سرمربی تیم ملی امید ایران بود و البته اسکوچیچ نیز از تیم ملی بزرگسالان کنار نرفته بود. 

ویدیوی این گفتگو را اینجا ببینید

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی