تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

تاکید استاندار خوزستان برای تسهیل بازگشت زائران از مرز به نقاط مختلف کشور

استاندار خوزستان در بازدید از پایانه مسافربری برون استانی مرز شلمچه و نحوه بازگشت زائران به کشور، بر انجام اقدامات لازم و ارایه تمهیدات جهت تسریع انتقال بازگشت زائران از مرز به نقاط مختلف کشور را صادر کرد.

کد خبر: ۱۳۷۱۸۹
۱۳:۳۱ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۱

تاکید استاندار خوزستان برای تسهیل بازگشت زائران از مرز به نقاط مختلف کشور

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان صادق خلیلیان صبح دوشنبه با حضور در پایانه مسافربری برون استانی مرز شلمچه دستور لازم جهت ارایه تمهیدات لازم‌ به منظور تسهیل بازگشت زائران به اقصا نقاط کشور در کوتاه ترین زمان ممکن را داد.
خلیلیان ضمن گفتگو با استانداران استان‌های کشور و مسئولان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هماهنگی لازم جهت تسهیل در تردد بازگشت زوار از عراق به سایر نقاط کشور را انجام داد.

گفتنی است در حال حاضر تردد ورود و خروج زائران در مرز شلمچه روان است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی