تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...
فدراسیون فوتبال در حمایت از رئیس بیانیه منتشر کرد

اظهارات یک نماینده درباره نقش تاج در پرونده فولاد مبارکه کذب است

فدراسیون فوتبال در بیانیه‌ای در حمایت از مهدی تاج رئیس جدید این فدراسیون، اعلام کرد اظهارات یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در یکی از برنامه‌های ورزشی درباره نقش رئیس فدراسیون در پرونده ۹۲ هزار میلیاردی فولاد مبارکه کذب است.

کد خبر: ۱۳۶۹۱۶
۱۷:۳۷ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۱

اظهارات یک نماینده درباره نقش تاج در پرونده فولاد مبارکه کذب است

دیدارنیوز: فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای را درباره اظهارات یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی منتشر کرد.

در اطلاعیه فدراسیون فوتبال آمده است: «پیرو اظهارات یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در یکی از برنامه‌های ورزشی درباره نقش رئیس فدراسیون در پرونده ۹۲ هزار میلیاردی فولاد مبارکه، به استحضار مردم شریف و جامعه فوتبال می‌رساند که اظهارات وی کذب، مغرضانه و مصداق بارز تشویش اذهان عمومی بوده است.

توضیح اینکه، همانطور که پیش‌تر به اطلاع عموم رسید و توضیحات لازم ارائه شد، در گزارش ۳۰۰ صفحه‌ای تحقیق و تفحص مجلس محترم شورای اسلامی فقط یک بار به نام رئیس فدراسیون فوتبال اشاره شده که مرتبط با اعاده به خدمت ایشان با استناد به ماده ۶۰ قانون خدمت‌رسانی به ایثارگران می‌باشد و هیچ بند و ماده دیگری در ارتباط با ایشان در این گزارش وجود ندارد.

این موضوع پس از نتایج درخشان تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ و در آستانه جام ملت‌های ۲۰۱۹ و به منظور جلوگیری از آسیب به فوتبال ملی، مطابق نامه درخواست به شماره ۹۷/۱۰۰/۱۷۳۷ به تاریخ ۹۷/۰۸/۲۴ جناب آقای دکتر سلطانی فر، وزیر محترم وقت ورزش و جوانان و موافقت جناب آقای رحمانی، وزیر محترم وقت صمت در نامه شماره ۲۰۰۰۰/۱/۹۵۴۴ به تاریخ ۹۷/۰۹/۲۱، در سطح کلان دولت و در چارچوب روابط بین دو وزارتخانه ورزش و صمت پیگیری شد و مقام درخواست‌کننده و تأییدکننده مجاز به پذیرش و یا رد این درخواست بوده‌اند. بر این اساس، رئیس فدراسیون هیچگونه دخل و یا تصرفی در پذیرش این درخواست نداشته است.

روشن است آنچه درباره دریافت مبالغی نیز در گزارش تحقیق و تفحص مجلس محترم شورای اسلامی آمده، در واقع مبلغی است که بابت حقوق سه سال به رئیس فدراسیون تعلق می‌گرفته که حتی در صورت دریافت حقوق بازنشستگی به‌عنوان یک حق اکتسابی این حقوق به وی پرداخت می‌شد.

در خاتمه بیان می‌دارد که متأسفانه این موضوع عامدانه و ناجوانمردانه مستمسک یک گروه جریان‌ساز که مردم با آنان و اهداف‌شان آشنایی کامل دارند قرار گرفته تا بدین واسطه علاوه بر خوراک دادن به رسانه‌های بیگانه، فوتبال ملی را آن هم در آستانه آوردگاه جام جهانی به واسطه اغراض شخصی مورد حمله قرار دهند.

بر این اساس، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ضمن اطلاع‌رسانی شفاف درباره این گروه، در آینده نزدیک موضوعات حائز اهمیتی را درباره اهداف این جریان با مردم در میان خواهد گذاشت».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی