تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

انتقاد از «مجیدی» در امارات؛ وعده‌ای که محقق نشد!

فرهاد مجیدی، سرمربی اتحاد کلبا امارات، چند روز پیش وعده داد که تیمش از سه بازی اول فصل جدید لیگ امارات ۹ امتیاز می‌‌گیرد، اما در اولین گام شکست را تجربه کرد تا وعده‌اش محقق نشود.

کد خبر: ۱۳۶۶۴۸
۰۹:۵۰ - ۱۲ شهريور ۱۴۰۱

انتقاد از «مجیدی» در امارات؛ وعده‌ای که محقق نشد!

دیدارنیوز: یکی از هواداران اتحاد کلباء بعد از باخت تیمش در اولین بازی لیگ به شدت از سرمربی سابق استقلال انتقاد کرد.

تیم فوتبال اتحاد کلباء شب گذشته در اولین هفته از فصل جدید لیگ امارات میزبان تیم ناشناخته البطائح بود و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد.

فرهاد مجیدی سرمربی سابق استقلال در این فصل روی نیمکت اتحاد کلباء قرار دارد و پیش از آغاز فصل اعلام کرده بود در ۳ بازی اولشان قطعا برنده خواهند شد. این خط و نشان مربی ایرانی برای رقبا بازتاب گسترده‌ای را در هفته گذشته در کشور امارات شد.

با باخت اتحاد کلباء در اولین گام یکی از هواداران اتحاد کلباء به شدت از این رفتار مجیدی انتقاد کرد و از محقق نشدن قولی که داده بود گلایه کرد.

این هوادار گفت: فرهاد مجیدی خسته است، خسته است! او قبل از آغاز لیگ قول داده بود در ۳ بازی اول برنده شود، اما در اولین بازی اش شکست خورد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی