تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

برخورد با گران‌فروشی ایرلاین‌ها در اربعین

محمدرضا رضایی کوچی، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که قیمت بلیت هواپیما در مسیر رفت و برگشت به عراق ۶ میلیون تومان تعیین شده و به ایرلاین‌ها ابلاغ شده است و سازمان هواپیمایی کشور موظف است با ایرلاین‌های متخلف برخورد کند.

کد خبر: ۱۳۶۶۴۵
۰۹:۱۰ - ۱۲ شهريور ۱۴۰۱

برخورد با گران‌فروشی ایرلاین‌ها در اربعین

دیدارنیوز: رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: قیمت بلیت هواپیما برای رفت و برگشت زائران حسینی ۶ میلیون تومان تعیین و ابلاغ شده است و بالغ بر ۸ هزار اتوبوس آماده جابجایی زائران هستند.

محمدرضا رضایی کوچی، درباره تمهیدات اندیشیده شده برای حمل و نقل زائران در ایام اربعین حسینی، بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته ۸ هزار اتوبوس ماموریت دارند زانران اربعین حسینی را جابجا کنند. در سال‌های گذشته هر مبلغی که برای بلیت رفت اتوبوس تا مرز اخذ می‌شد، دو برابر آن در مسیر برگشت از مسافران گرفته می‌شد، اما امسال در مسیر برگشت ۲۵ درصد قیمت بلیت اتوبوس کاهش داشته است. یعنی در برگشت ۷۵ درصد قیمت یک مسیر از مسافر گرفته می‌شود.

نماینده مردم جهرم اظهار کرد: قیمت بلیت هواپیما در مسیر رفت و برگشت به عراق نیز ۶ میلیون تومان تعیین شده است این توافق صورت گرفته و به ایرلاین‌ها ابلاغ شده است و سازمان هواپیمایی کشور موظف است با ایرلاین‌های متخلف برخورد کند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنا شده که پایانه‌های مرزی در سطح کشور تردد زائران حسینی را تسهیل کنند، تصریح کرد: ما سال گذشته ۳ پایانه مرزی داشتیم که زائران از طریق آن‌ها به کربلا می‌رفتند، ولی از آنجا که پیش بینی می‌شود تعداد زائران اربعین حسینی در سال جاری بیشتر باشد ۶ پایانه مرزی پیش بینی شده تا زائران بتوانند به کربلا بروند. برای تردد زائران در عراق نیز ستاد اربعین موضوع را دنبال می‌کند تا مشکلی در حمل و نقل آن‌ها ایجاد نشود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی