تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

افزایش تعداد اتوبوس‌ها در پایانه مرزی چذابه

رییس ستاد اربعین دشت آزادگان گفت: برای تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی تعداد اتوبوس‌ها در مسیر پارکینگ‌ها به پایانه مرزی چذابه افزایش پیدا کرد.

کد خبر: ۱۳۶۶۴۰
۰۸:۳۶ - ۱۲ شهريور ۱۴۰۱

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: حمید سیلاوی فرماندار و رییس ستاد اربعین دشت آزادگان گفت:افزایش تعداد اتوبوس‌های خدماتی و حمل و نقل زائران اربعین حسینی را در پایانه مرزی چذابه داریم. تعداد این اتوبوس‌ها از پارکینگ به پایانه از ۱۰ دستگاه به ۲۵ دستگاه افزایش پیدا کرد.

او می‌گوید: استقرار پلیس راه و عدم ورود خودرو‌های متفرقه به پارکینگ و استقرار نیرو‌های ویژه در ورودی و خروجی مواکب در دستور کار قرار دارد.

به گفته سیلاوی تکمیل و بهره برداری از سایبان‌ها و مه پاش‌ها در مواکب و پایانه مرزری اجرای کامل طرح ترافیکی و راه اندازی ایستگاه‌های توزیع آب بسته بندی در طول مسیر حرکت زائران از پارکینگ تا پایانه چذابه و شیب عراق انجام می‌شود.

رییس ستاد اربعین دشت آزادگان گفت: نیرو‌های تامین کننده امنیت مستقر هستند و نیرو‌های خدمات شهری تو سط شهرداری اهواز و منطقه ۳ تهران در مواکب و پایانه مرزی چذابه و شیب عراق مستقر هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی