تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

درخواست افزایش سهم اورژانس پیش‌بیمارستانی از قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری

گروهی از جامعه اورژانس کشور با راه‌اندازی کارزاری از رئیس سازمان نظام پرستاری خواستند سهم اورژانس پیش‌بیمارستانی از قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری افزایش پیدا کند.

کد خبر: ۱۳۶۵۴۱
۱۲:۴۸ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۱

درخواست افزایش سهم اورژانس پیش‌بیمارستانی از قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری

 

 

دیدارنیوز: گروهی از جامعه اورژانس کشور با راه‌اندازی کارزاری از رئیس سازمان نظام پرستاری خواستند سهم اورژانس پیش‌بیمارستانی از قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری افزایش پیدا کند.

در متن این کارزار که تا امروز بیش از ۵ هزار نفر آن را امضا کرده‌اند، آمده است:
«ضمن عرض تقدیر و تشکر جهت مطالبه‌گری به حق حضرتعالی در خصوص قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، احتراماً به استحضار می‌رساند که جامعه اورژانس پیش بیمارستانی کشور با جمعیتی بالغ بر ۲۵هزار نفر به عنوان جزیی از جامعه پرستاری کشور درخواست افزایش سهم اورژانس پیش بیمارستانی متناسب با جمعیت کادر پرستار بیمارستانی در قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری دارند.

با توجه به حمایت شما از کادر پرستاری در مقابل تبعیض، خانواده اورژانس از جنابعالی درخواست و انتظار پیگیری مجدانه در خصوص افزایش سهم فوریت‌های پزشکی پیش بیمارستانی را در قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری دارند.»
این کارزار تا تاریخ ۲۶ مهر ۱۴۰۱ در آدرس اینترنتی (https://www.karzar.net/۵۵۰۹۵) در حال جمع‌آوری امضاست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی