تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

پیش‌بینی کشت ۵۰ هزار هکتار محصولات پاییزه در شوش

مدیر جهاد کشاورزی شوش از پیش‌بینی کشت ۵۰ هزار هکتار محصولات پاییزه در این شهرستان خبرداد.

کد خبر: ۱۳۶۳۹۲
۱۰:۱۲ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۱

پیش‌بینی کشت ۵۰ هزار هکتار محصولات پاییزه در شوش

دیدارنیوز_سرویس‌خوزستان: بهرامیان در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه کشت محصولات پاییزه در شهرستان شوش هنوز آغاز نشده است، اظهار کرد: کشت محصولات پاییزه از نیمه دوم شهریورماه آغاز می‌شود و این عملیات تا پایان آذرماه ادامه دارد.
وی افزود: از نیمه دوم شهریور، کشت انواع محصولات پاییزه شامل چغندر، گندم، کلزا و سبزیجات آغاز می‌شود.

مدیر جهاد کشاورزی شوش با بیان اینکه گندم عمده‌ترین محصول پاییزه است که کشت خواهد شد، عنوان کرد: پیش بینی ما برای کشت محصولات پاییزه کشت ۳۲ هزار هکتار گندم، ۸ هزار هکتار چغندرقند و ۱۰ هزار هکتار کلزا کشت شود.

بهرامیان با اشاره به اینکه در حوضه کرخه مشکلاتی در تامین آب محصولات شهرستان شوش وجود دارد، اظهار کرد: با توجه به اینکه ۵۰ درصد آب شهرستان از حوضه آبی کرخه تامین می‌شود و در حال حاضر در حوضه کرخه آب وضعیت بحرانی دارد، تامین آب کشاورزی شهرستان با مشکل مواجه شده است و امکان پیش‌بینی دقیق از وضعیت نهایی کشت و برداشت محصولات وجود ندارد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر در حوضه دز مشکلی در تامین آب وجود ندارد و تنها در حوضه آبی کرخه مشکل تامین آب داریم و برای حل این مساله، باید منتظر بارندگی ها و آورد آبی سد کرخه باشیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی