تیتر امروز

گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.
چالش‌های جدید سردار آجورلو

لیست لبریز استقلال، جایی برای کاوه ندارد!

بعد از نمایش پر سر و صدا در جذب بازیکن در ابتدای فصل، حالا سردار آجورلو برای سامان دادن به وضعیت لیست بزرگسالان استقلال با چالش عجیبی روبرو شده است.

کد خبر: ۱۳۶۳۵۴
۱۶:۴۸ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۱

 کاوه رضایی استقلال

 

دیدارنیوز ـ شقایق آسیایی: جدایی فرهاد مجیدی در پایان فصل گذشته و مهلت غیرمتعارفی که به جواد نکونام برای قبول سرمربیگری استقلال داده شد، کار را برای مصطفی آجورلو سخت کرد. او برای آنکه بتواند خواسته هواداران را تامین کند و به برخی انتقادها پایان دهد بعد از آنکه اسامی بزرگی چون مورایس و پتکوویچ را برای هدایت استقلال مطرح کرد نهایتا به یک مربی نه چندان درجه یک پرتغالی که کارنامه‌ای نداشت قناعت کرد. پس از آن با قراردادهای نسبتا سنگین به جذب لژیونرهایی مثل کاوه رضایی، مهدی قایدی و محمد محبی اقدام کرد.

هر چند که بازگشت قائدی و حضور او در زمین تا حالا ۶ امتیاز شیرین برای استقلال به همراه داشته، ولی تا این لحظه استقلال ساپینتو آدم را به یاد تیم در دوران محمود فکری می اندازد، بی برنامه و مبتنی بر خلاقیت فردی!

در این شرایط هواداران استقلال مدتهاست که منتظر دیدن پیراهن شماره ۷ بر تن کاوه رضایی هستند. با توجه به اینکه این بازیکن از اردوی ترکیه به جمع آبی پوشان اضافه شد حتما می پرسید که چرا هنوز با او قرارداد رسمی امضا نشده است؟

کاوه رضایی برای پشت سر گذاشتن مدت حضورش در بلژیک و گرفتن تابعیت این کشور چند ماه وقت لازم دارد و به همین خاطر با او قرار داد داخلی بسته شده است قراردادهای داخلی وجهه قانونی ندارند و به این ترتیب وضعیت کاوه رضایی نامشخص مانده است!

از طرف دیگر ارسلان مطهری که بعد از بازی با ملوان به درخواست ساپینتو در لیست خروجی قرار گرفت ،از طرف باشگاه استقلال در آخرین دقایق نقل‌وانتقالات و از طریق سیستم اتوماسیون اداری باشگاه درخواست خروجش صادر شد. اما کمیته تدوین مقررات در این مورد گفت که ارسلان مطهری بازیکن استقلال محسوب می شود و این باشگاه نمی‌تواند او را از لیست خارج کند.

پس به این ترتیب لیست بازیکنان بزرگسال استقلال کامل شد و فقط دو راه برای جذب کاوه رضایی باقی ماند، یکی اینکه نام سیاوش یزدانی تا نیم فصل وارد لیست نشود تا به جای او کاوه رضایی در لیست بزرگسالان قرار بگیرد یا اینکه آمانوف به پیشنهادهایی که از تیم‌های عربی دارد پاسخ مثبت بدهد و استقلال را ترک کند.

از طرفی گفته می‌شود کاوه رضایی با باشگاه پرسپولیس هم وارد مذاکره شده است. یحیی گل‌محمدی مربی او در ذوب آهن بوده و پرسپولیس هم در پست مهاجم نیاز به بازیکن دارد. پرسپولیسی‌ها خواهان این شده که بخشی از مبلغ درخواستی کاوه رضایی به‌ دلیل غیبتش در چند بازی ابتدایی کسر شود که این موضوع و این درخواست محل بحث دو طرف برای امضای قرارداد رسمی است.

باید دید گلزن دربی قصد دارد ریسک کند و به تیم رقیب برود یا برای آبی پوش شدن صبر می کند یا نه؟ هر چه باشد رفتن کاوه رضایی به پرسپولیس حتما فشار روانی زیادی به استقلال خواهد آورد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی