تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

دریافت آثار جشنواره ملی فرهنگی هنری قرض‌الحسنه مهر ایران کلید خورد

دبیر جشنواره ملی فرهنگی هنری قرض‌الحسنه مهر ایران خبر داد: دریافت آثار شرکت‌کنندگان جشنواره همزمان با فرا رسیدن هفته دولت آغاز می‌شود.

کد خبر: ۱۳۶۳۰۲
۰۸:۴۴ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۱

دریافت آثار جشنواره ملی فرهنگی هنری قرض‌الحسنه مهر ایران کلید خورد

دیدارنیوز_سرویس‌خوزستان: گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دکتر «روح‌الله قاسمیان» دبیر جشنواره ملی فرهنگی هنری قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: در هفته دولت، دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران میزبان خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ها خواهد بود و با رونمایی از پوستر و فراخوان جشنواره، رسماً دریافت آثار شرکت‌کنندگان آغاز خواهد شد.وی در ادامه به روند آماده‌سازی برنامه‌های دبیرخانه اشاره کرد و افزود: در طی چند ماه گذشته جلسات متعددی را با مدیران بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای هرچه بهتر برگزار کردن این رویداد برگزار کردیم و خوشبختانه توانستیم بسترسازی مناسبی برای برگزاری این جشنواره و تشکیل دبیرخانه دائمی فراهم آوریم.
قاسمیان گفت: بر این باوریم که برگزاری این جشنواره کمک شایانی به گفتمان‌سازی فرهنگ قرض‌الحسنه در بین آحاد مردم خواهد کرد و باعث رونق بیشتر فرهنگ قرض‌الحسنه در میان خانواده‌های ایرانی می‌شود و این خود گامی در راستای تحقق بانکداری اسلامی است.
شایان ذکر است که بانک قرض الحسنه مهر ایران اولین و بزرگ‌ترین بانک تخصصی قرض‌الحسنه در ایران است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی