تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.
ما می‌خواهیم ایران به توافق بازگردد تا مانع دستیابی آن‌ها به سلاح هسته‌ای شویم

کربی: خروج از «برجام» باعث دوری آمریکا از متحدانش شد

«جان کربی» سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید با انتقاد از دونالد ترامپ و تصمیمش برای خروج از برجام، گفت: خروج از «برجام» باعث دوری آمریکا از متحدانش شد.

کد خبر: ۱۳۶۰۹۵
۰۸:۴۰ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۱

کربی: خروج از «برجام» باعث دوری آمریکا از متحدانش شد

دیدارنیوز: سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید با انتقاد از رویکرد دولت سابق آمریکا مبنی بر خروج از برجام، گفت که این اقدام باعث دور شدن ایالات متحده از متحدانش شد.

به نقل از فاکس نیوز، «جان کربی» سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید با انتقاد از رویکرد دولت سابق آمریکا (دونالد ترامپ) مبنی بر خروج از برجام، گفت که این اقدام باعث دور شدن ایالات متحده از متحدانش شد.

وی با اشاره به نگرانی صهیونیست‌ها از احیای احتمالی توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ میلادی، گفت که «جو بایدن» رئیس‌جمهوری آمریکا نگرانی اسرائیل را درک می‌کند، اما دیپلماسی را بهترین رویکرد در قبال برنامه هسته‌ای ایران می‌داند.

کربی با تکرار برخی ادعا‌ها درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، گفت که «متحدان اروپایی و شرکای ما و بسیاری دیگر در سراسر جهان مخالف خروج واشنگتن از برجام بودند. اکنون می‌خواهیم به توافق بازگردیم. ما می‌خواهیم ایران نیز به توافق بازگردد تا مانع دستیابی آن‌ها به سلاح هسته‌ای شویم».

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی