تیتر امروز

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

فروشنده ۵۴ هزار داروی تاریخ مصرف گذشته دستگیر شد

سرهنگ داود معظمی گودرزی، رئیس پلیس فتای تهران بزرگ اعلام کرد که فروشنده بیش از ۵۴ هزار داروی غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته را در یک عملیات پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

کد خبر: ۱۳۶۰۸۱
۱۸:۴۱ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۱

فروشنده ۵۴ هزار داروی تاریخ مصرف گذشته دستگیر شد

دیدارنیوز: رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری عامل فروش دارو‌های غیرمجاز در فضای مجازی خبرداد.

سرهنگ داود معظمی گودرزی با اشاره به دستگیری عامل فروش دارو‌های غیرمجاز در فضای مجازی گفت: ماموران پلیس فتا در جریان رصد‌های انجام شده با یک کانال تلگرامی با ۵۴ هزار دنبال کننده مواجه شدند که در آن اقدام به فروش انواع دارو شده بود. در همین راستا نیز رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران قرار گرفت و آنان موفق به شناسایی هویت گرداننده این صفحه شدند.

وی ادامه داد: در رصد‌های اطلاعاتی مشخص شد که مدیر این کانال تلگرامی انواع داروی نایاب و کمیاب تاریخ گذشته را به کاربران فضای مجازی فروخته است. در همین راستا نیز اقدامات برای دستگیری این فرد آغاز شده و ماموران پلیس فتا مخفیگاه این فرد را در حاشیه شهر تهران مورد شناسایی قرار داده و پس از هماهنگی با مقام قضایی، او را در یک عملیات پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

معظمی گودرزی ادامه داد: ماموران همچنین محل دستگیری این فرد را مورد بررسی قرار دادند که در جریان آن بیش از ۵۴ هزار قلم انواع داروی کمیاب و نایاب تاریخ مصرف گذشته را کشف و ضبط کردند. متهم نیز تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن در حالی که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت، به جرم خود اعتراف کرد. او گفت که عموما دارو‌های تاریخ مصرف گذشته و غیرقابل استفاده را جمع‌آوری کرده و به عنوان دارو‌های قابل مصرف به دیگران فروخته است.

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ ادامه داد: متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. البته تحقیقات پلیس در این خصوص همچنان ادامه دارد.

به گفته وی خرید و فروش محصولات دارویی در فضای مجازی ممنوع است و با توجه به اینکه امکان ارائه دارو‌های تقلبی و تاریخ گذشته در فضای مجازی وجود دارد، بهتر است مردم هرگونه دارو و مواد بهداشتی را از داروخانه‌ها یا مراکز بهداشت معتبر تهیه و خریداری کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی