تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

بازی‌های قونیه؛ ۴ مدال در پاراتیروکمان

در آخرین روز از رقابت‌های پاراتیروکمان کشور‌های اسلامی (بازی‌های قونیه) که در حال برگزاری است، کمانداران کشورمان در فینال رقابت‌های انفرادی به مصاف حریفان خود رفتند و موفق به کسب ۴ مدال شدند.

کد خبر: ۱۳۵۴۰۲
۱۳:۱۵ - ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

بازی‌های قونیه؛ یک طلا، یک نقره و دو برنز در پاراتیروکمان

دیدارنیوز: در ادامه رقابت‌های پاراتیروکمان کشور‌های اسلامی که در قونیه ترکیه در حال برگزاری است، کمانداران کشورمان در مرحله فینال رقابت‌های انفرادی موفق به کسب ۴ مدال شدند.

در این رقابت‌ها و در کامپوند مردان؛ رمضان بیابانی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۱۴۱ بر ۱۰۸ برابر نماینده امارات به برتری رسید.

وی در دور یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۳بر ۱۳۶ برابر هادی نوری شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد.

علی سینا منشازاده دیگر نماینده ایران پس از استراحت در دور نخست، در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۱۳ برابر نماینده ازبکستان به برتری رسید.

وی در نیمه نهایی با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۴۴ برابر هادی نوری شکست خورد و برای کسب مدال برنز به مصاف نماینده امارات رفت و با برتری ۱۴۷ بر ۸۷ به مدال برنز دست یافت.

همچنین هادی نوری پس از استراحت در دور نخست، در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۳۶ برابر رمضان بیابانی به پیروزی رسید.

وی در نیمه نهایی با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۴۴ علی سینا منشاءزاده را شکست داد و فینالیست شد.

نوری برای کسب مدال طلا به مصاف نماینده ترکیه رفت و با برتری ۱۴۲ بر ۱۳۹ به مدال طلا رسید.

در کامپوند بانوان نیز منیره السادات حسینی در یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۳۸ بر ۱۲۵ برابر فرزانه عسگری شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد.

همچنین فرزانه عسگری در یک چهارم نهایی پس از برتری ۱۳۸ بر ۱۲۵ برابر منیره السادات حسینی راهی نیمه نهایی شد، وی در این مرحله با نتیجه ۱۳۹ بر ۱۳۷ برابر نماینده ترکیه به پیروزی رسید و فینالیست شد.

وی در دیدار فینال با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۴۰ برابر کماندار ترکیه شکست خورد و به مدال نقره رسید.

در ادامه این رقابتها، مریم یاورپور نیز در یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۰ بر ۱۱۲ برابر نماینده امارات به پیروزی رسید.

وی در نیمه نهایی با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۳۴ پس از شکست برابر کمانداری از ترکیه به مصاف نماینده دیگری از ترکیه رفت و پس از تساوی ۱۳۷ بر ۱۳۷ در تیر تای (طلایی) به پیروزی رسید و به مدال برنز دست یافت.

در کلاس W ۱ مردان نیز محمدرضا زندی در دیدار نیمه نهایی با نتیجه ۱۳۳ بر ۱۳۲ برابر کمانداری از ترکیه شکست خورد و برای کسب مدال برنز به مصاف حریف دیگری از ترکیه رفت و و با نتیجه ۱۳۰ بر ۱۲۸ شکست خورد و به مقام چهارم رسید.

تیم ایران پیش از این نیز موفق به کسب ۳ مدال طلا و دو مدال نقره در بخش تیمی شده بود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی