تیتر امروز

حسرت در غرب و غرور در شرق دور
به بهانه صعود ۳ تیم از آسیا و اقیانوسیه به دور حذفی جام جهانی

حسرت در غرب و غرور در شرق دور

از ۶ نماینده آسیا و اقیانوسیه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سه تیم کره جنوبی، ژاپن و استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.
زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
مدیران نوسازی وآموزش پرورش استان به داد مردم ودانش آموزان برسید.

روستایی با ۲۵ دانش آموز بدون مدرسه دراندیکا

رئیس شورای روستای چال انجیر بخش چلو شهرستان اندیکا درتماس با خبرنگار دیدارنیوز از مشکلات راه‌های ارتباطی، نبود مدرسه و امکانات اولیه خبرداد.

کد خبر: ۱۳۵۳۴۴
۱۰:۱۷ - ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

روستایی با ۲۵ دانش آموز بدون مدرسه دراندیکا

دیدارنیوز_سرویس‌خوزستان: روستای چال انجیر از توابع شهرستان اندیکا واقع در بخش چلو و درمناطق کوهستانی است، محیطی که به جرات می‌توان گفت به حال خود رها شده تا جایی که نه جاده‌ای دارد وچادری هم که آموزش پرورش عشایر برای مدرسه به آن روستا داده بود در باران‌های چند روز پیش ازبین رفت.

 ساکنین روستای چال انجیر درمنطقه کوهستانی وبا فاصله یک ساعت از منطقه شیرین بهار ،زندگی می‌کنند. روستای که فاقد امکانات اولیه زندگی برای اهالی است.

مدرسه چال انجیر با ۲۵ دانش آموزان  بصورت لیر سنگ چین بدون ملات که در واقع بصورت عملی هیچ کاربرد آموزشی ندارد و دانش‌آموزان در سرما و گرما در فضای باز و روی زمین سرد درس می خوانند.

امید است اداره کل نوسازی وآموزش پرورش درتوزیع عادلانه ساخت وساز مدارس درمناطق محروم قدم بردارند تا شاهد چنین صحنه‌هایی برای مردم ودانش آموزانی که علاقه مند به کسب علم هستند نباشیم .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی