تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

توضیحات شرکت فولاد خوزستان در خصوص اصلاح شبکه فاضلاب

شرکت فولاد خوزستان طی اطلاعیه‌ای نسبت به اصلاح شبکه فاضلاب توضیحاتی را کرد.

کد خبر: ۱۳۵۲۱۵
۲۰:۱۶ - ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

دیدارنیوز_سرویس‌خوزستان:  با توجه به انتشار مطالب اشتباه با عنوان “اصلاح شبکه فاضلاب شهرستان خواف توسط شرکت سیمیدکو از توابع فولاد خوزستان از محل مسئولیت‌های اجتماعی”؛ این شرکت وظیفه خود می‌داند در جهت تنویر افکار عمومی موارد ذیل را به استحضار مخاطبان گرامی برساند:

۱. شرکت سیمیدکو واقع در شهرستان خواف استان خراسان رضوی با تولید سالیانه ۲.۵ میلیون تن کنسانتره و ۲.۵ میلیون تن گندله فولادی نقش اساسی در تامین پایدار مواد اولیه برای شرکت فولاد خوزستان ایفا می‌کند. (تامین بالغ بر ۵۰درصد مواد اولیه شرکت فولاد خوزستان)

۲. ادامه حیات شرکت سیمیدکو بدون تامین آب مورد نیاز عملاً غیرممکن است و این مساله استمرار تولید و اشتغال در شرکت فولاد خوزستان و کلیه شرکت‌های تابعه را با تهدید جدی مواجه می‌کند.

۳. در طرح‌های توسعه صنعت فولاد تامین آب مورد نیاز این صنعت از طریق تصفیه فاضلاب شهر‌ها صورت می‌گیرد. با توجه به نبود منابع تامین آب در مناطق کویری و مرزی، در سال ۱۳۹۸ شرکت سیمیدکو توانست با اقدام به موقع مطالعات و طرح توجیهی لازم را تهیه نموده و پس از طی رقابت با سایر شرکت‌های رقیب موفق گردد برای تامین پایدار آب مورد نیاز خط تولید (در آن منطقه که از بی آبی شدید رنج می‌برد) از میان سایر شرکت‌های بزرگ فولادی کشور، طرح پروژه فاضلاب شهرستان خواف را برنده و با سرمایه گذاری از ردیف پروژه‌های بهره برداری و توسعه، بودجه پروژه مذکور را تامین نماید.

۴. با توجه به بحران تولید مواد اولیه در کشور؛ انجام این پروژه آب مورد نیاز کارخانه سیمیدکو را به مدت ۲۵ سال و در حقیقت پایداری تولید و اشتغال در شرکت فولاد خوزستان طی همین مدت را ضمانت می‌کند.

۵. در همین راستا فولاد خوزستان تصمیم به تامین بخشی از آب مورد نیاز خود از تصفیه شرق اهواز نموده و طی مدت اخیر، نشان داد که علی رغم برخورداری از اسکله اختصاصی در رودخانه کارون رویکرد اجتماعی و زیست محیطی را بر رویکرد بنگاه داری و صنعتی مقدم می‌داند.

۶. لازم به ذکر است این شرکت مفتخر است که طی سال جاری و سال گذشته، مبلغ ۱۱۶۰ میلیارد تومان در قالب ۲۲ پروژه بزرگ زیست‌محیطی سرمایه گذاری کرده که برخی از آن‌ها با حضور مسئولین مربوطه به مردم شریف شهرستان‌های اهواز و کارون تقدیم شده است.

۷. این شرکت طی سال جاری و سال گذشته بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان تحت عنوان مسئولیت‌های اجتماعی به شهرستان‌های اهواز و کارون علی الخصوص شهر‌های حاشیه شرکت خدمت رسانی‌های گوناگون تقدیم نموده است که آن از جمله می‌توان به: محرومیت زدایی، مقابله با کرونا، حمایت از محرومان، حمایت از ورزش مناطق محروم، برنامه‌های متنوع فرهنگی، ساخت جاده و … اشاره نمود که گزارشات تصویری و مکتوب آن‌ها در کانال رسمی شرکت فولاد خوزستان قابل رویت می‌باشد.

در حال حاضر شرکت فولاد خوزستان با هدف تامین پایدار مواد اولیه و توسعه محصولا‌ت اقدام به تملک شرکت‌های معدنی و راه اندازی خطوط به روز فولادی در کشور و‌استان خوزستان کرده است که گزارشات تکمیلی به زودی به اطلاع عموم مردم شریف خوزستان خواهد رسید.
امید آن است به لطف خداوند متعال و با حمایت بیش از پیش مسئولان مربوطه و مردم شریف خوزستان این شرکت که در گزند مستقیم دشمنان قسم خورده این نظام مقدس است را یاری رسانده تا با دوری از هیاهو‌های سیاسی و رسانه‌ای بتوانیم گام‌های بلندتری در خدمت به اقتصاد کشور و اشتغال جوانان نخبه استان خوزستان برداریم.

روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی