تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

پلیس آفریقای جنوبی: تجاوز گروهی به زنان این کشور «شرم‌آور» است

یک مقام ارشد پلیس محلی در آفریقای جنوبی در پی تجاوز گروهی ۸۰ نفر به ۸ زن، این حادثه را «شرم ملت» توصیف کرد. سیریل رامافوسا، رئیس جمهوری آفریقای جنوبی این حادثه را محکوم و اعلام کرده که «متجاوزان به عنف جایی در جامعه ما ندارند.»

کد خبر: ۱۳۴۹۲۵
۱۰:۴۴ - ۱۴ مرداد ۱۴۰۱

پلیس آفریقای جنوبی: تجاوز گروهی به زنان این کشور «شرم‌آور» است

دیدارنیوز: بیش از ۸۰ نفر که در پی تجاوز گروهی به ۸ زن در آفریقای جنوبی دستگیر شده بودند روز دوشنبه گذشته در برابر قضات دادگاهی در این کشور حاضر شدند.

یک مقام ارشد پلیس محلی در آفریقای جنوبی این حادثه را «شرم ملت» توصیف کرد. مقامات پلیس مهاجران غیرقانونی را که در معادن کار می‌کردند در این حادثه مقصر دانسته و سرزنش کرده است.

لوکاس میساپیتسو، رهبر سازمان موسوم به «آل بلکس» گفت: «امروز شهر موگال تعطیل است، ما هشت زن را یافتیم که توسط معدنچیان غیرقانونی مورد تجاوز قرار گرفته اند، بنابراین تصمیم گرفتیم برای به خیابان کشاندن این موضوع و جلب توجه ملی و استانی، با رهبران جنبش‌ها در کاگیسو و احزاب سیاسی نیز همکاری کنیم.»

وی همچنین با تحت فشار قرار دادن و انتقاد از نیروی پلیس مدعی شد که سازمان‌های مجری قانون برای مقابله با جرم و جنایت در کشور به اندازه کافی مجهز نیستند.

کلی مک، یک عضو دیگر جامعه آل بلکس نیز گفت: «اگر پلیس نتواند به ما کمک کند، پس باید قانون را خودمان به دست بگیریم، راه دیگری وجود ندارد، کار دیگری نمی‌توانیم انجام دهیم».

سیریل رامافوسا، رئیس جمهوری آفریقای جنوبی این حادثه را محکوم و اعلام کرده که «متجاوزان به عنف جایی در جامعه ما ندارند.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی