تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
نتیجه بازگشت لژیونرها به لیگ و حضور نامداران اروپایی

«هیجان»؛ اسم رمز لیگ ۲۲

لیگ برتر بیست و دوم پر از شگفتی‌هایی است که باید منتظر ظهور آنها باشیم، خصوصا بازگشت لژیونرهای فوتبال ایران و البته چهره‌های مشهور فوتبال اروپا در تیم‌های بزرگ.

کد خبر: ۱۳۴۹۰۹
۱۵:۰۲ - ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

لیگ برتر 22

 

دیدارنیوز ـ شقایق آسیایی: حضور پرتعداد مربیان و بازیکنان خارجی از یک سو و بازگشت لژیونرها به بهانه دیده شدن برای حضور در جام جهانی از سوی دیگر باعث شده تا لیگ برتر فوتبال ایران در فصل بیست و دوم خود با یک انرژی و هیجان اولیه بسیار خوب و دلگرم‌کننده دنبال شود. با توجه به تیم‌هایی که بیشترین تغییر را در لیگ داشتند ۶ تیم استقلال، پرسپولیس، سپاهان، گل‌گهر، تراکتور و فولاد را بررسی می کنیم. نیم فصل لیگ بیست و دوم تقریبا به جام جهانی می رسد و پس از آن هم به طور حتم تیم‌ها تغییرات زیادی در لیگ خواهند داشت.

در استقلال تهران مدافع عنوان قهرمانی سعی کرده تا بیش از ۷۰ در صد تیمش را حفظ کند. علاوه به کادر فنی پرتغالی، بازگشت کاوه رضایی به جمع آبی پوشان با سر و صدای زیادی همراه بود. پس از آن احتمال قوی جذب و حضور هافبک تیم ملی یعنی محمد محبی بازیکن فصل گذشته سانتاکلارا نیز می تواند جذاب باشد.

در پرسپولیس حضور مجدد علیرضا بیرانوند در جمع قرمزها و بازگشت مرتضی پورعلی گنجی که چند سالی لژیونر بود، در کنار جذب بازیکنان خوب لیگ مثل سعید صادقی و گئورگی گولسیانی باعث شده تا امسال پرسپولیس را یکی از بخت‌های مسلم قهرمانی بدانیم.

در اصفهان حضور ژوزه مورایس، پائولو سانتوس، ژوائو پدرو وهوگو آلمیدا روی نیمکت هدایت سپاهان، به تنهایی برای جذابیتاین تیم و همچنین لیگ برتر کافی است. ضمن اینکه سپاهانی ها با خرید بازیکنانی مثل الویس کامسوبا، رنائو داسیلوایرا و مانوئل فرناندز تیم متفاوتی را راهی رقابت‌های لیگ خواهند کرد.

گل گهر با امیر قلعه نویی ترجیح داده با وجود جدایی بازیکنان نامدارش، جایگزین‌های بزرگی برای آنها نیاورد و تنها یک بازیکن خارجی به نام وسکلی گومز دوس سانتوس که هافبک ۳۰ ساله‌‌ای از برزیل است به جمع بازیکنان این تیم اضافه شده است.

در تبریز، تیم تراکتور با قربان بردیف انگیزه‌های تازه‌ای برای لیگ پیش‌رو دارد. این مربی روس تغییرات زیادی را در تراکتور به وجود آورده و گوستاوواگنین، ریکاردوآلوز بازیکنان پر آوازه ای هستند که تا این لحظه به جمع تراکتوری ها اضافه‌ شدند. ضمن این که بازگشت سعید عزت‌اللهی در حالی که او همواره عنوان می کرد قصد حضور در ایران ندارد، به تنهایی نکته قابل توجهی است.

در اهواز جواد نکونام ترجیح داده با بازیکنان پرسابقه تری کار کند، حضور وریا غفوری کاپیتان سابق استقلال در کنار بازگشت اشکان دژاگه، سعید آقایی،کریستوفر کنت و پاتوسی باعث شده تا از فولاد چشم انداز خوبی در نظرمان بیاید.

با این اوصاف به نظر می‌آید تا به صدا در آمدن لیگ برتر، دل توی دل هواداران نباشد و هیجان به سقف برسد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی