تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

حکم دستیار ویلموتس هم آمد؛ جریمه‌ای بیش از ۳۵۴ هزار یورو!

پس از مشخص شدن جریمه ۳.۳ میلیون یورویی فدراسیون فوتبال در پرونده مارک ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی ایران، امروز (دوشنبه) حکم پرونده مانوئل فررا دستیار اول مارک ویلموتس هم آمد و فدراسیون به پرداخت بیش از ۳۵۴ هزار یورو محکوم شد.

کد خبر: ۱۳۴۷۲۰
۲۰:۱۳ - ۱۰ مرداد ۱۴۰۱

حکم دستیار ویلموتس هم آمد؛ جریمه‌ای بیش از ۳۵۴ هزار یورو!

دیدارنیوز: دیوان داوری ورزش حکم پرونده دستیار اول مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران را صادر کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بر اساس حکم صادر شده از جانب دیوان داوری ورزش CAS در پرونده مانوئل فررا دستیار اول مارک ویلموتس در تیم ملی، فدراسیون فوتبال ایران به پرداخت مبلغ ۳۴۸۶۱۷ یورو بعلاوه ۶۰۰۰ یورو پاداش همچنین پرداخت ۵% سود سالیانه با محاسبه از تاریخ ششم جولای سال ۲۰۲۰ میلادی محکوم شده است.

پیش از این در رای صادر شده از سوی فیفا فدراسیون فوتبال ایران به پرداخت مبلغ ۳۵۸۶۱۷ یورو بعلاوه ۶۰۰۰ یورو پاداش همچنین پرداخت ۵% سود سالیانه محکوم شده بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی