تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

روز ملی اهدای خون/ گزارش تصویری

در تقویم ملی کشورمان نهم مرداد، سالروز تاسیس سازمان انتقال خون و روز ملی اهدای خون، نامگذاری شده است که در واقع روز قدردانی از اهدا کنندگان این ماده حیاتی، نیز به شمار می‌رود. عکس: محمد عطایی

کد خبر: ۱۳۴۶۴۸
۲۱:۲۰ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۱

روز ملی اهدای خون/ گزارش تصویری

دیدارنیوز: خون، نیازی همیشگی و حیاتیِ که امید به زندگی را در افراد نیازمند به این فرآورده حیات بخش، ارتقا می‌بخشد و سبب بهبود روند درمانی آنان می‌شود.

جمع آوری خون از داوطلبانِ اهدای خون و آماده سازی آن برای نجات بیماران و مصدومین، ایجاد پایگاه در بیمارستان‌ها و واحد‌های سیار و ثابت برای تهیه خون، ثبت اطلاعات لازم به منظور دعوت برای اهدای خون به هنگام ضرورت و توزیع خون و فرآورده‌های آن میان مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، از جمله کار‌های سازمان انتقال خون ایران است.

روز ملی اهدای خون/ گزارش تصویریروز ملی اهدای خون/ گزارش تصویریروز ملی اهدای خون/ گزارش تصویریروز ملی اهدای خون/ گزارش تصویریروز ملی اهدای خون/ گزارش تصویریروز ملی اهدای خون/ گزارش تصویریروز ملی اهدای خون/ گزارش تصویریروز ملی اهدای خون/ گزارش تصویریروز ملی اهدای خون/ گزارش تصویریروز ملی اهدای خون/ گزارش تصویریروز ملی اهدای خون/ گزارش تصویریروز ملی اهدای خون/ گزارش تصویریروز ملی اهدای خون/ گزارش تصویریروز ملی اهدای خون/ گزارش تصویری

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی