تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان؛

شهرک صنعتی بندر ماهشهر بهترین ظرفیت جهت سرمایه گذاری صنایع پایین دستی پتروشیمی

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در جلسه بررسی مسائل و مشکلات واحد‌های تولیدی، ضمن تأکید بر رعایت اصول و مقررات ایمنی توسط واحدهای تولیدی گفت؛ شهرک صنعتی بندر ماهشهر ظرفیت بسیار مطلوبی برای سرمایه گذاری در حوزه صنایع پایین دستی پتروشیمی می‌باشد.

کد خبر: ۱۳۴۶۲۸
۱۶:۲۵ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۱

شهرک صنعتی بندر ماهشهر بهترین ظرفیت جهت سرمایه گذاری صنایع پایین دستی پتروشیمی

دیدارنیوز_خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، علی مهدی پور تصریح کرد: حصول اطمینان از رعایت اصول و مقررات ایمنی از الزامات  بسیار مهم است که باید توسط واحدهای تولیدی مورد توجه جدی  قرار گیرد.
 
وی بیان داشت: تجربه نشان داده است که هزینه های انجام شده به منظور پیشگیری از خسارات ناشی از حوادث در مقابل هزینه های ناشی از بازسازی درصد بسیار کمی را به خود اختصاص می دهد.
 
مهدی پور گفت: وجود خودرو آتش نشانی و تجهیزات اطفاء حریق برای شهرک صنعتی بندر ماهشهر یک مزیت است که می‌تواند در زمان حادثه تأثیر بسزایی در کاهش خسارت ها برای واحدهای تولیدی داشته باشد.

‌وی تصریح کرد: در شهرک صنعتی ماهشهر برخی شرکت‌ها هستند که با تأمین خوراک آنها می‌توان قدم‌های مثبتی در مسیر ایجاد و توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی برداشت.
 
 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان افزود: یکی از موارد مهم که باید به آن توجه داشت تشریک مساعی در پرداخت منظم و مستمر حق شارژ است، چرا که  تزریق منابع مالی باعث تسریع در اجرای پروژه های شهرک صنعتی خواهد شد .
 
آقاجری نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و جولکی در مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت: ایجاد صنایع پایین دستی پتروشیمی در شهرک صنعتی ماهشهر به اشتغال و توسعه منطقه کمک شایانی می‌کند .
 
 
در این جلسه بندری فرماندار شهرستان بندر ماهشهر گفت: ضمن تشکر از مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان جهت اهتمام بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی و همچنین راه اندازی مجدد خطوط تلفن شهرک صنعتی، بر پرداخت منظم حق شارژ از طرف واحد‌های تولیدی جهت توسعه شهرک صنعتی تأکید کرد. 
 
در راستای پیاده سازی حقوق اداره شهرک ها و نواحی صنعتی شهرک صنعتی بندر ماهشهر به شرکت خدماتی که اعضای آن متشکل از صنعتگران می باشد، تحویل داده شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی