تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

گاو سختکوش موفق به فرار از چاقوی قصاب شد

یک گاو که در یکی از شهر‌های قزاقستان حین انتقال برای ذبح شدن از دست قصاب گریخته بود، دست آخر توانست صاحبی برای خود بیابد و از دست قصاب رهایی پیدا کند و به زندگی خود ادامه دهد.

کد خبر: ۱۳۴۵۳۳
۱۴:۲۱ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

گاو سختکوش موفق به فرار از چاقوی قصاب شد

دیدارنیوز ـ به نقل از اسپوتنیک، بعد از انتشار تصاویری از یک گاو وحشت‌زده که نیمی از شهر کاستانای قزاقستان را دویده و سه نفر از کسانی را که در پی به دام انداختنش بودند زخمی کرده بود، موجی از ابراز همدردی با این گاو در فضای مجازی به راه افتاد.

این گاو که به دلیل موفقیت در فرار از چاقوی قصاب‌ها در شبکه‌های اجتماعی قزاقستان به نام «نادیجدا» (امید) مشهور شده، موجی از همدردی در بین گروه‌های دفاع از حقوق حیوانات به پا کرد، به خصوص که گفته شد او گوساله کوچکی هم دارد.

بعد از این حادثه شماری از اهالی شهر با جمع‌آوری مبلغ ۴۸۰ هزار تنگی (معادل یک هزار دلار)، گاو را از صاحبش خریدند و به یک خانواده نیازمند برای نگهداری واگذار کردند.

به گفته برخی از فعالان فضای مجازی، شاید این حادثه ثابت کند که گاو‌ها فقط به مردم شیر نمی‌دهند بلکه چنگ زدن به زندگی را هم می‌توانند به انسان بیاموزند.

برچسب ها: سبک زندگی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی