تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

سقوط ۲ هزار واحدی شاخص «بورس»

افت شاخص بورس در روزهای اخیر همچنان ادامه دارد و امروز (شنبه) بازار سرمایه با افت ۲ هزار واحدی روبرو شده است. بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام به نام نماد‌های معاملاتی شرکت‌های پالایش نفت تبریز، ایران خودرو و پالایش نفت بندرعباس شد.

کد خبر: ۱۳۴۵۲۶
۱۳:۳۳ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

سقوط ۲ هزار واحدی شاخص «بورس»

دیدارنیوز: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۲ هزار واحدی روبرو شد.

در جریان دادوستد‌های امروز بازار سرمایه بیش از ۴ میلیارد و ۲۹۸ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۲ هزار و ۵۶۲ میلیارد تومان در بیش از ۲۹۳ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت ۲۷۹۵ واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۴۰ هزار و ۹۱۷ واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نماد‌های معاملاتی شرکت‌های پالایش نفت تبریز، ایران خودرو و پالایش نفت بندرعباس شد و در مقابل شرکت‌های ملی صنایع مس ایران، فولاد مبارکه اصفهان و پتروشیمی پردیس با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازار‌های فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۶۵۴ میلیون ورقه به‌ارزش ۸ هزار و ۲۷۴ میلیارد تومان در ۱۵۴ هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۹ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۸ هزار و ۸۸۱ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نماد‌های معاملاتی پالایش نفت شیراز، پتروشیمی زاگرس و پلیمر آریا ساسول بیشترین اثر منفی بر این نماگر به نام پالایش نفت لاوان، سنگ آهن گهر زمین تجلی توسعه معادن و فلزات شد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی