تیتر امروز

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!

باوجود بحران شدید اقتصادی؛ جهرمی از رشد فصلی ۵ درصدی خبر داد!

در شرایطی که بحران شدید اقتصادی در زمان دولت رئیسی، به اوج خود رسیده و صدای مردم و کارشناسان را بابت افزایش سرسام آور قیمت دارو، اقلام اساسی و .. درآورده، بهادری جهرمی سخنگوی دولت از رشد اقتصادی فصلی به ۴/۵یا ۵ درصد خبر داد!

کد خبر: ۱۳۴۵۱۴
۱۲:۲۳ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱

باوجود بحران شدید اقتصادی؛ جهرمی از رشد فصلی ۵ درصدی خبر داد

دیدارنیوز: سخنگوی دولت اعلام کرد: در ۱۰ سال گذشته میانگین رشد اقتصادی کشور صفر بود، اما رشد اقتصادی فصلی به ۴/۵یا ۵ درصد رسیده است.

علی بهادری جهرمی صبح امروز (شنبه) در حاشیه همایش مدیران کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری‌های سراسر کشور، اظهار کرد: این جلسه برای هماهنگی و هم افزایی در حوزه اطلاع رسانی و تعامل دو سویه دولت با رسانه‌ها و دولت با مردم در سطح استان‌ها برگزار شد و امروز نیز دومین جلسه با حضور مدیران روابط عمومی استان‌ها برگزار شد.

وی ادامه داد: مدیران کل روابط عمومی استانداری‌ها محور را اطلاع رسانی دستگاه‌های اجرایی هم هستند و از این جهت این جلسه اهمیت دارد. مدیران کل روابط عمومی استانداری‌ها نکات مدنظر خود از جمله لزوم استفاده از رسانه‌های محلی مخصوصا در بیان دستاورد‌های دولت را بیان کردند.

بهادری جهرمی با اشاره به لزوم انتشار دستاورد‌های دولت طی یکسال گذشته، افزود: دولت دستاورد‌های خوبی در حوزه‌های مختلف مثل تجارت خارجی، دیپلماسی همسایگی، مهار بیماری کرونا و ... داشته که لازم است با همکاری رسانه‌های دولتی و خصوصی، شیرینی این دستاورد‌ها به مردم داده اطلاع داده شود. در ۱۰ سال گذشته میانگین رشد اقتصادی کشور صفر بود، اما اکنون رشد اقتصادی فصلی به ۴/۵ یا۵ درصد رسیده است. اگر ماهواره پرتاب می‌کنیم، کشتی می‌سازیم یا دستاورد‌های علمی داریم، لازم است شیرینی آن توسط مردم چشیده شود. تلخی برخی از مشکلات باعث از بین رفتن شیرینی دستاورد‌ها نشود. پا به پای اینکه دنبال حل مشکلات مردم هستیم، باید شیرینی دستاورد‌ها هم توسط مردم چشیده شود و مانع رسیدن خبر‌های خوب به مردم نشویم.

بهادری جهرمی گفت: در کنار پیگیری حل مشکلات، باید یک مسابقه خوب برای انتشار خبر‌های خوب داشته باشیم تا دستاورد‌های خوب خودمان را ببینیم.

وی تاکید کرد: روابط عمومی‌ها محور تجمیع فعالیت‌های دولت هستند. رسانه‌های محلی انتقال دهنده دستاورد‌های دولت باشند و هم منتقل کننده خواست و درخواست‌های استان‌ها به ما باشند.

سخنگوی دولت در پایان تصریح کرد: هماهنگی خوبی برای انعکاس نتایج سفر‌های استانی انجام شد. این دولت رکورد شکنی کرد و طی یکسال روی کار آمدنش و در یکی دو هفته آینده به کل استان‌های کشور سفر می‌کند. نهضت تبیین دستاورد‌های سفر‌های استانی دولت و پیگیری شدن اجرایی شدن مصوبات از امروز جدی‌تر شروع شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی