تیتر امروز

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!
عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت
گفتگوی دیدارنیوز با پروفسور حسن امین

عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت

پروفسور حسن امین در گفتگو با دیدارنیور پیروزی مشروطه را مدیون همکاری عرفی‌ها و روحانیت ترقی خواه دانست اما گفت: بعد از پیروری و در طول تاریخ همواره یکی مغلوب دیگری شده است.

تسهیلات 150 میلیون تومانی با 5درصد سود برای تکمیل بازسازی واحدهای مسکونی بندرامام

رییس بنیاد مسکن کشور گفت: از ۵ هزار واحد مسکن آبگرفته شده که قرار است در بندر امام ساخته شود، به ازای هر واحد مسکونی ۱۵۰ میلیون تومان وام به حساب متقاضیان واریز می شود.

کد خبر: ۱۳۴۴۷۸
۲۳:۳۴ - ۰۷ مرداد ۱۴۰۱

تسهیلات 150 میلیون تومانی با 5درصد سود برای تکمیل بازسازی واحدهای مسکونی بندرامام

دیدارنیوز_خوزستان: اکبر نیکزاد امروز، ۷ مردادماه در بازدید از روند بازسازی ۵ هزار واحد مسکونی آبگرفته شده در بندر امام اظهار کرد: برای هر واحد مسکونی ۱۵۰ میلیون تومان دیگر وام با سود ۵ درصد مصوب شده و این مصوبه هم به رییس بنیاد مسکن، سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی و دیگر مسئولان ابلاغ شده است.

رییس بنیاد مسکن کشور عنوان کرد: در حال حاضر بانک مرکزی در حال ابلاغ این مصوبه به بانک های عامل در بندر امام است و پرونده همه این متقاضیان در بانک مرکزی وجود دارد.

نیکزاد تصریح کرد: در این راستا به ما دستور داده شده است که اگر این تسهیلات پرداخت شود و عملیات ساخت عموم واحدها به پایان نرسیده باشد در این صورت بنده را احضار خواهند کرد اما بنده در جلسه ای که در تهران تشکیل شد قول دادم اگر این تسهیلات پرداخت شود عملیات اجرایی واحدها با کمک همدیگر و مردم به پایان خواهد رسید و مردم در واحدهای خود مستقر می شوند.

رییس بنیاد مسکن کشور گفت: در حال حاضر کار در این منطقه به جایی رسیده است که اگر این مساله جدی گرفته نشود کل این واحدها به صورت نیمه کاره خواهند ماند و در این صورت مردم دچار مشکل خواهند شد.

نیکزاد عنوان کرد: دست به دست هم خواهیم داد تا این واحدها تکمیل شوند و در این زمینه تنها مشکل وام وجود داشت که خوشبختانه با عنایت رییس جمهور و مسئولین تسهیلات مورد نظر مصوب شد و در خصوص بحث خدمات با وزیر نیرو توافق های خوبی صورت گرفته و باید بحث نازک کاری، دیوارچینی، کاشی کاری، لوله کشی آب و برق و غیره را در این منطقه شروع کنیم.

وی بیان کرد: در روز گذشته با اقای جنتی مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان نیز در زمینه نازک کاری، کاشی کاری و غیره برنامه ریزی انجام شد و با تعدادی از کارخانه جات مصالح ساختمانی هماهنگی هایی صورت گرفت و مقرر شد مصالح را با نرخ پایین تر عرضه کنند و آن ها نیز قول همکاری دادند و باید این کار به سرانجام برسد.

تسهیلات 150 میلیون تومانی با 5درصد سود برای تکمیل بازسازی واحدهای مسکونی بندرامام

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی