تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

جاده پشتیبان مواکب شلمچه، مهیای بهره‌برداری شد

رئیس قرارگاه زیرساخت اربعین حسینی سازمان منطقه آزاد اروند از ایجاد جاده پشتیبانی برای مواکب خدمت رسان در مرز شلمچه خبر داد.

کد خبر: ۱۳۴۴۷۶
۲۰:۵۴ - ۰۷ مرداد ۱۴۰۱

جاده پشتیبان مواکب شلمچه، مهیای بهره‌برداری شد

 

دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، در بازدیدی که ستاد اربعین منطقه آزاد اروند به همراه اعضای ستاد استانی از تأسیسات و زیرساخت‌های پایانه مرزی شلمچه، صورت دادند، آخرین اقدامات در راستای پذیرایی از زائران اربعین حسینی، مورد بررسی قرار گرفت.

یکی از موضوعات اهمی که در این رابطه مورد توجه اعضای ستاد اربعین منطقه آزاد اروند و استان خوزستان قرار گرفت، ایجاد مسیری برای پشتیبانی مواکب خدمت‌رسان بود که در این رابطه، رییس قرارگاه زیرساخت اربعین حسینی سازمان منطقه آزاد اروند، توضیحاتی ارائه کرد.

قدرت‌الله طمیمیان در این باره بیان کرد: جاده‌ای در جهت دسترسی و پشتیبانی و تردد خودروهای مواکب، در نظر گرفته شده که از چند ماه گذشته وظیفه ایجاد و احداث آن به یکی از دستگاه‌ها محول شده بود، اما متاسفانه پس از اینکه ارگان مورد اشاره در احداث این جاده ناکام ماند، این مسئولیت به سازمان منطقه آزاد اروند محول شد.

وی افزود: با آگاهی از فرصت زمانی موجود تا آغاز فرآیند اربعین حسینی، به این جمع‌بندی رسیدیم که جاده را به شرایطی نزدیک کنیم که تردد را تسهیل بخشیده و از چالش‌های مواکب بکاهد.

رئیس قرارگاه زیرساخت اربعین حسینی سازمان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: بر این اساس، در حال حاضر جاده پشتیبان مواکب به شرایط بهره برداری رسیده و محیای تردد، خدمت‌رسانی و پشتیبانی از مواکب است.

طمیمیان یادآور شد: تنها نیازی که در این میان احساس می‌شود، انجام اقداماتی از سوی اداره آبفای استان خوزستان است تا بر اساس آن، لوله‌های عرضی پساب فاضلاب مواکب از عرض این مسیر عبور داده تا پسماند فاضلاب مواکب موجب انسداد طریق و ایجاد خلل در کار پشتیبانی نشود.

پایان خبر/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی