تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

رای پرونده ویلموتس؛ محکومیت ٣.٣ میلیون یورویی ایران

رای پرونده جنجالی و پرحاشیه مارک ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران که دوران ضعیفی در کشورمان داشت صادر شد و فدراسیون فوتبال به پرداخت مبلغ سنگین ٣.٣ میلیون یورو محکوم شد.

کد خبر: ۱۳۴۴۳۱
۲۳:۳۴ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۱

رای پرونده ویلموتس؛ محکومیت ٣.٣ میلیون یورویی ایران

دیدارنیوز - سرویس ورزشی: فدراسیون فوتبال ایران به پرداخت رقم ٣.٣ میلیون یورو به مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی سابق تیم ملی محکوم شد.

با حکم دادگاه حکمیت ورزش (کاس) فدراسیون فوتبال باید مبلغ سه میلیون و ٣٢۵ هزار یورو به ویلموتس پرداخت کند؛ مربی‌ای که دوران خوبی در تیم ملی نداشت و پس از باخت به بحرین و عراق فوتبال ایران را در بحران فرو برد.

به این مبلغ سنگین، سالیانه ۵ درصد سود اضافه می‌شود.

این در شرایطی است که ویلموتس، پیش از این مبلغ دو میلیون یورو از ایران (شستا) دریافت کرده بود تا یکی از بدترین قراردادهای تاریخ فوتبال ایران رقم بخورد.

فدراسیون فوتبال در زمان ریاست مهدی تاج با ویلموتس قرارداد بست؛ مدیری که به دلیل بیماری قلبی از فدراسیون کنار رفت و حالا در آستانه انتخابات فدراسیون فوتبال در شهریورماه، بار دیگر نامزد ریاست شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی