تیتر امروز

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!
عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت
گفتگوی دیدارنیوز با پروفسور حسن امین

عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت

پروفسور حسن امین در گفتگو با دیدارنیور پیروزی مشروطه را مدیون همکاری عرفی‌ها و روحانیت ترقی خواه دانست اما گفت: بعد از پیروری و در طول تاریخ همواره یکی مغلوب دیگری شده است.

قالیباف: دشمن امروز خط تحریم و فشار اقتصادی را دنبال می‌کند

قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همان دشمنی که روزی علیه مردم ایران با دشمن بعثی متحد شد و علیه آن‌ها بیرحمانه دست به جنایت زد، امروز دشمنی را با پیگیری خط تحریم و فشار اقتصادی و معیشتی به مردم ایران و همچنین بر هم زدن آرامش آن‌ها در فضای مجازی پیگیری می‌کند.

کد خبر: ۱۳۴۳۶۹
۱۰:۲۱ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۱

قالیباف: دشمن امروز خط تحریم و فشار اقتصادی را دنبال می‌کند

دیدارنیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت یاد شهدای عملیات مرصاد گفت: به برکت خون شهدای مرصاد و شهدای ترور، حیله و دشمنی منافقان و حامیان آن‌ها همچون گذشته به خودشان باز خواهد گشت.

محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یاد و خاطره شهدای سرافراز عملیات مرصاد را گرامی می‌دارم؛ ملت سربلند و شجاع ایران در تمام این سال‌ها علاوه بر ایستادگی در مقابل زیاده خواهی و ظلم دشمن خارجی در برابر خیانت و قساوت بی حد و مرز منافقین و محاربین داخلی نیز ایستاده است. افراد روسیاهی که برای انتقام گرفتن از مردم ایران از هیچ رذالتی دریغ نمی‌کنند و گاهی از دشمن خارجی نیز عداوت بیشتری علیه این آب و خاک به کار می‌بندند.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همان دشمنی که روزی علیه مردم ایران با دشمن بعثی متحد شد و علیه آن‌ها بیرحمانه دست به جنایت زد، امروز دشمنی را با پیگیری خط تحریم و فشار اقتصادی و معیشتی به مردم ایران و همچنین بر هم زدن آرامش آن‌ها در فضای مجازی پیگیری می‌کند.

قالیباف در پایان گفت: به برکت خون شهدای مرصاد و شهدای ترور، حیله و دشمنی منافقان، حامیان و همراهان و پشتیبانی کنندگان آن‌ها همچون گذشته به خودشان باز خواهد گشت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی