تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!

تهدید به اخراج و بی حرمتی به کارکنان پتروشیمی رازی توسط مدیران شرکت

پس از تهدید به اخراج و بی حرمتی نماینده هیئت مدیره به کارکنان پتروشیمی رازی، شکایتی جهت پیگیری این رفتارها توسط کارکنان تنظیم شد.

کد خبر: ۱۳۴۳۵۰
۱۹:۳۴ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۱

تهدید به اخراج و بی حرمتی به کارکنان پتروشیمی رازی توسط مدیران شرکت

دیدارنیوز_خوزستان: به گزارش خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)، پس از رای دیوان عدالت اداری نسبت به بازپرداخت مالیات کسر شده کارکنان از مواردی که مالیات به آن ها تعلق نمیگرفت، مدیران پتروشیمی رازی برای کارکنان شرط گذاشتند.
در حالی که اکثر شرکت های منطقه انجام رای دیوان عدالت اداری را پذیرفتند اما مدیران پتروشیمی رازی پرداخت حقوق کارکنان را با شروطی منوط به قبول تعهدنامه کردند.
کارکنان پتروشیمی رازی که این ماه حقوق خود را دریافت نکرده بودند در تجمعی مسالمت آمیز خواستار پرداخت حقوق بدون امضای تعهدنامه و اجرای رای دیوان عدالت اداری شدند که با تهدید به اخراج نماینده هیئت مدیره روبرو شدند.
تهدید به اخراج توسط این مدیر باعث ایجاد جوی متشنج و درگیری لفظی بین کارکنان و مدیران شرکت شد تا جایی که کارکنان برای پیگیری حق خود شکایتی تنظیم کردند.
عدم تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط مدیران ترکیه ای پتروشیمی رازی و بی حرمتی به نیروی کار ایرانی که چندی پیش نیز رخ داده بود باعث خشم عمومی شده است‌.

منبع: ایبنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی