تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...

آخرین وضعیت طرح ساماندهی معابر شهری در منطقه آزاد اروند

معاون فنی و امورزیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند، درخصوص آخرین وضعیت اجرای عملیات ساماندهی و بهبود وضعیت معابر سطح شهرستان های آبادان و خرمشهر؛ گفت: اجرای طرح مذکور با هدف فراهم کردن امکان شرایط استاندارد برای شهروندان در مناطق کمتر برخوردار دوشهرستان در حال اجراست.

کد خبر: ۱۳۴۳۳۱
۱۴:۵۹ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۱

آخرین وضعیت طرح ساماندهی معابر شهری در منطقه آزاد اروند

 

دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اورند؛ فالح صفایی؛ با تأکید بر این مهم که رفع مشکلات عمرانی و زیر ساختی محلات آبادان و خرمشهر از اولویت‌های این معاونت است، اعتبار پروژه معابرشهری آبادان را مبلغی بالغ بر ۱۶۲۰ میلیارد ریال، اعلام کرد و افزود: مجری و پیمانکار این پروژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) است.

 

وی بهره مندی از خدمات شهری مناسب، نظیر خیابان‌های استاندارد با ایمنی مناسب را پایه ای ترین حقوق شهروندی برشمرد و تصریح کرد:در آبادان بهسازی کوچه‌ها و خیابان های ‌علوانیه ، امیرآباد ۲و ۴، ذوالفقاری ۱و۴، و همچنین در خرمشهر مناطق صد دستگاه و دربندشرقی گام به گام در حال پیشروی است.

معاون فنی و امورزیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند، خاطر نشان کرد: عملیات بهسازی و ساماندهی معابر منطقه کوی کارمندان در خرمشهرهم با پیمانکاری شرکت ملی ساختمان در حال اجراست که  تاکنون ۷۰ درصد فعالیت‌های زیرساختی آن انجام شده و طبق زمانبندی صورت گرفته تا شهریور ماه امسال آماده بهره برداری خواهد بود.

فالح صفایی، افزود: همچنین طی ۴ ماه معابر کوی ویلا در خرمشهر بهسازی می شود که عملیات ترمیم نوار حفاری آن، آغاز شده است.

وی در ادامه؛ اظهار داشت: ترمیم نوار حفاری، پیاده‌رو سازی، روکش آسفالت، جدول گذاری و…از جمله اقداماتی است که در راستای عمران و آبادانی کوی ویلا در دست اقدام است.

این مقام مسئول؛ تاکید کرد: پیش نیاز معبر یا منطقه ای که آسفالت در آن انجام می شود؛ تکمیل کلیه زیرساخت های شهری است که این مهم از اولویت های معاونت فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند، تاکنون بوده است.

فالح صفایی در پایان خاطر نشان کرد: در کلیه ی مناطق یاد شده قبل از انجام روکش آسفالت اقدامات زیر ساختی نظیر گازکشی،آب، فاضلاب و … یا توسط سازمان منطقه آزاد اروند و یا از طریق دستگاه بهره بردار انجام شده است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی