تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!

وزارت اطلاعات: تعدادی از عوامل «موساد» بازداشت شدند

وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شبکه‌ای از عوامل سازمان جاسوسی اسرائیل «موساد» توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و کلیّه‌ عناصر عملیاتی بازداشت شدند.

کد خبر: ۱۳۴۱۱۴
۲۰:۲۰ - ۰۱ مرداد ۱۴۰۱

وزارت اطلاعات: شبکه‌ای از عوامل «موساد» بازداشت شدند

دیدارنیوز: وزارت اطلاعات در بیانیه‌ای از شناسایی و بازداشت شبکه‌ای از عوامل موساد خبر داد.

وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شبکه‌ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و کلیّه‌ عناصر عملیاتی بازداشت شدند.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بِسم الله الرَحمن الرَحیم

«اِنَّ رِبِّکَ لَبِالمِرصاد»

به استحضار ملّت شریف ایران می‌رساند:

شبکه‌ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی که برای انجام عملیات تروریستی به کشور اعزام شده بودند، پیش از هر اقدام خرابکارانه‌ای توسط سربازان گمنام امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) شناسایی و کلیّه‌ عناصر عملیاتی بازداشت شدند.

اعضای این شبکه که از طریق یکی از کشور‌های همسایه با عوامل سازمان جاسوسی - تروریستی موساد در ارتباط بوده و از اقلیم کردستان وارد کشور شده بودند، با بهره‌گیری از به‌روزترین تجهیزاتِ عملیاتی و ارتباطی و قوی‌ترین مواد انفجاری، قصد انجام اقدامات خرابکارانه و عملیات تروریستی بی‌سابقه‌ای در برخی نقاط حسّاس و اهدافِ از پیش تعیین شده را داشتند که با عنایات الهی و عملیات چند مرحله‌ای و پیش‌دستانه‌ی مجاهدان گمنام ایران اسلامی جملگیِ آن‌ها به دام افتاده، تسلیحات، مواد انفجاری، تجهیزات فنّی و ارتباطی آن‌ها نیز به طور کامل کشف و ضبط شد.

با توجه به ادامه‌دار بودن تحقیقات و رصد‌های اطلاعاتی پیرامون هرگونه ارتباط داخلی و خارجی با این تیم تروریستی، اِن‌شاءالله، اطلاعات تکمیلی متعاقباً به استحضار ملّت شریف ایران خواهد رسید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی