تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...

پیشنهادات مجلس برای برخورداری همه مددجویان از قبوض رایگان

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، پیشنهادات نمایندگان برای مشمول شدن همه مددجویان از مصوبه آب و برق و گاز رایگان را مطرح کرد.

کد خبر: ۱۳۴۱۱۰
۱۹:۰۸ - ۰۱ مرداد ۱۴۰۱

پیشنهادات مجلس برای برخورداری همه مددجویان از قبوض رایگان

دیدارنیوز_خوزستان: ابراهیم متینیان، نماینده مردم رامهرمز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای مصوبه معافیت مددجویان کمیته امداد از پرداخت قبوض آب، برق و گاز در چارچوب الگوی مصرف، گفت: در حوزه‌های انتخابیه استان خوزستان به دلیل شدت گرمای هوا، جایگزین شدن برق سه فاز با تک فاز مطرح است و مابه‌التفاوت قیمت این دو نوع اشتراک از مددجویان اخذ می‌شود که تقاضا کردیم این هزینه به مددجویان پرداخت شود.

وی در مورد شرایط استفاده عشایر از معافیت پرداخت در قبوض حامل‌های انرژی گفت: با توجه به اینکه غالب عشایر شماره اشتراک کنتور ندارند، برای آن‌ها اختصاص صفحات انرژی خورشیدی را پیشنهاد دادیم که با پرداخت ۲۰ درصد از نرخ این صفحات، بتوانند از مزایای آن استفاده کنند و مابقی آن توسط دولت پرداخت می‌شود. این موضوع برای مددجویان کمیته امداد نیز قابل تعمیم است و هماهنگی در این رابطه برای مددجویان عشایر در حال انجام است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیشتر مشکلات و چالش‌های مرتبط با معافیت‌های پرداخت قبوض مددجویان در شهر‌های بزرگ است، خاطرنشان کرد: در روستا‌ها و شهر‌های کوچک، مجتمع‌های مسکونی و آپارتمان وجود ندارد، اما آپارتمان‌نشینی و استفاده از کنتور‌های مشترک از موارد چالش برانگیز مددجویان کمیته امداد در شهر‌های بزرگ است که باید فکری برای آن شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی